Schüco International Polska logoLC Corp S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCHB14 logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFYI Commercial Consulting logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGłówka Pracuje logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Office logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO William Demant wprowadzi się do Q22 w II poł. 2016 r.

Q22
Q22
Do warszawskiego biurowca spółki Echo Investment wprowadzi się w II poł. 2016 r. firma William Demant, która zajmie ponad 3000 mkw. powierzchni biurowej.

Do warszawskiego biurowca spółki Echo Investment wprowadzi się w II poł. 2016 r. firma William Demant, która zajmie ponad 3000 mkw. powierzchni biurowej. W budynku swoją siedzibę będą mieć wszystkie spółki – Demant Technology Centre, DGS i Oticon Polska – należące do grupy będącej światowym liderem w produkcji aparatów słuchowych. Biuro w Q22 będzie kolejnym przedstawicielstwem międzynarodowego holdingu w Polsce.

 

Zobacz więcej: Q22 zapełnia się najemcami

 

Cieszymy się, że zaufał nam światowej klasy przedstawiciel branży technologicznej jakim jest William Demant. To firma o globalnym zasięgu i międzynarodowej renomie, która swoje siedziby ma w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Fakt, że kolejne przedstawicielstwo spółki będzie znajdowało się właśnie w Q22 jest dla nas największym dowodem uznania i potwierdzeniem najwyższej jakości inwestycji. Prace wykończeniowe i komercjalizacja Q22 przebiegają zgodnie z harmonogramem. W najbliższym czasie będziemy mogli pochwalić się kolejnymi umowami – mówi Michał Żelski, senior leasing manager w Echo Investment.

 

W procesie negocjacji umowy najemcy doradzał Dział Powierzchni Biurowych CBRE. Decyzja firmy William Demant o utworzeniu centrum odpowiedzialnego za badania i rozwój, jest doskonałym potwierdzeniem potencjału jaki posiada Polska. Według danych GUS nakłady na działalność badawczą i rozwojową w Polsce stale się zwiększają, a granty i dofinansowania sprawiają, że Polska jest atrakcyjnym miejscem do lokowania centrów biznesu. Wciąż rozwijający się rynek biurowy w Warszawie, oferujący światowej klasy projekty biurowe takie jak Q22, oraz dostęp do doskonale wykształconej i ambitnej kadry przyciąga najważniejszych inwestorów zagranicznych, którzy w naszym kraju widzą potencjał na rozwój swojego biznesu – mówi Łukasz Kałędkiewicz, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych, CBRE.

 

Q22 realizowany jest w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Zaoferuje przeszło 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Parter budynku będzie zajmować reprezentacyjne przeszklone lobby, natomiast na piętrach od 2. do 14., a także od 18. do 39. znajdą się lokale biurowe. Pozostała część, czyli poziomy 14-17, przeznaczono na funkcje specjalne tj. m.in. centrum konferencyjne, klub fitness czy restauracje. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent, z wynikiem 79,1 proc., który jest jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce. Projekt budynku przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra