Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Nobilis Business House z symboliczną wiechą

Nobilis Business House
Na wrocławskim budynku realizowanym przez Echo Investment – Nobilis Business House – zawisła symboliczna wiecha.

Na wrocławskim budynku realizowanym przez Echo InvestmentNobilis Business House – zawisła symboliczna wiecha. Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończyliśmy stan surowy, czego symbolem jest zawieszenie wiechy. Aktualnie prowadzone są prace elewacyjne i instalacyjne. Rozpoczęliśmy również montaż wind, a łagodna zima pozwoliła nam na start prac wykończeniowych. W sierpniu bieżącego roku planujemy uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – mówi Marek Chmielewski, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Nobilis Business House powstaje przy skrzyżowaniu ulic Marii Curie-Skłodowskiej i Mikołaja Reja. Inwestycja będzie cechować się elegancką architekturą, a także dobrą lokalizacją o czym świadczy bliskość przystanków komunikacji miejskiej i głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia. Projekt zaoferuje 16 000 mkw. powierzchni biurowej. W obiekcie znajdzie się jednokondygnacyjny parking podziemny. W projekcie uwzględniono również 72 miejsca dla rowerzystów, a także szatnie z prysznicami i suszarniami. Najemcy będą mogli skorzystać z kantyny, punktów usługowych i miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Jesienią ubiegłego roku budynek uzyskał certyfikat BREEAM Interim Excellent z bardzo wysokim wynikiem 72 proc.

 

Nobilis Business House to trzeci budynek biurowy Echo Investment we Wrocławiu. Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku. Mamy już wynajęte 1500 mkw. dla firmy z branży medycznej, a obecnie finalizujemy kolejną umowę na 4500 mkw. prowadzimy rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi otwarciem biur w Nobilisie – mówi Katarzyna Kubicka, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra