Interbiuro - duży

EKO Pobiec na szczyt

Rondo 1
Rondo 1
Już 12 marca br. w warszawskim wieżowcu Rondo 1 obędzie się Bieg na Szczyt – charytatywna impreza, która już po raz szósty zagości w budynku.

Już 12 marca br. w warszawskim wieżowcu Rondo 1 obędzie się Bieg na Szczyt. Uczestnicy wydarzenia już po raz szósty będą zdobywać 37. piętro jednego z najbardziej charakterystycznych obiektów w stolicy. Organizowana impreza od lat cieszy się zainteresowaniem polskich biegaczy, jak również uznaniem zawodników Pucharu Świata w biegach po schodach.

 

W tegorocznej edycji do rywalizacji amatorów zgłosiło się już przeszło 500 osób, a kilkadziesiąt par strażackich wystartuje w Mistrzostwach Polski Strażaków w Bieganiu po Schodach. Z kolei doświadczeni zawodnicy w tej dziedzinie z kilkunastu krajów powalczą o mistrzostwo Starego Kontynentu w ramach Towerrunning European Championships 2016. W zawodach weźmie również blisko 50-osobowa grupa osób pracujących w firmach wynajmujących powierzchnię w Rondo 1. Po raz pierwszy pobiegną również 4-osobowe sztafety agencji nieruchomości, w tym reprezentacje CBRE, Colliers International, JLL i Knight Frank.

 

Cieszymy się, że Rondo 1 – budynek od ponad 10 lat będący punktem odniesienia na warszawskim rynku biurowym – w dniu Biegu na Szczyt staje się otwartą areną pasjonującej, sportowej rywalizacji. Jako właściciel Rondo 1, z przyjemnością obserwujemy, jak Bieg ewoluuje, nie tylko przyciągając coraz większą liczbę uczestników, ale też ciesząc się najwyższą rangą w środowisku biegaczy. Oprócz nadrzędnego celu charytatywnego, to dla nas oczywiście również znakomita okazja do zaprezentowania budynku osobom, które na co dzień z niego nie korzystają – mówi Marek Jakubiak, Head of Real Estate, Central & Eastern Europe w Deutsche Asset Management.

 

Przychód z opłat startowych Biegu na Szczyt Rondo 1 przekazany zostanie na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Dotychczasowe edycje wydarzenia pozwoliły na zebranie na ten cel 123 508 zł.

 

Rondo 1 jest budynkiem klasy A+ oddanym do użytku w 2006 r. 40-piętrowy wieżowiec znajduje się w centrum warszawskiej dzielnicy biznesowej, przy Rondzie ONZ, w pobliżu dworca Warszawa Centralna. Kompleks obejmuje również sąsiadujący, 10-kondygnacyjny obiekt, gdzie umiejscowiony jest parking oraz lokale usługowe. Rondo 1 oferuje łącznie 66 000 mkw. powierzchni najmu oraz niemal 500 miejsc parkingowych. Inwestycja otrzymała certyfikat ekologiczny LEED Gold w kategorii „Budynki istniejące”.
 


0.0
Tagi: Rondo 1
Napisz pierwszy komentarz
mantra