Vantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoCity Space logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Walter Herz wyłącznym agentem Postępu 3

Postępu 3
Postępu 3
Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela.

Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela. Inwestycja oddana została do użytkowania w 2005 r. Projekt złożony jest z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, które łączy przeszklone przejście. Cały kompleks cechuje się modernistycznym wyglądem, którego inwestycji nadaje tektonika i kolorystyka elewacji oraz rodzaj detalu zastosowanego przez architektów z pracowni Arkus.

Projekt oferuje łącznie ponad 20 000 mkw. powierzchni biurowej klasy B+. W inwestycji dostępne moduły o metrażu od 120 mkw. do 2000 mkw. powierzchni usytuowanej na jednym piętrze. Ponadto jeden budynek o przestrzenni ok. 6000 mkw. spełnia warunki do adaptacji na cele hotelowe.   

Właścicielem warszawskiego kompleksu znajdującego się w dzielnicy Mokotów jest Grupa Kapitałowa WAN, która dział na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Działalność grupy obejmuje segment mieszkaniowy, biurowo-usługowy oraz magazynowy. Firma zgromadziła portfel inwestycyjny, w którym znajdują się nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe zlokalizowane na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Płocka i Mazur. WAN w dlaszym ciągu rozwija portfolio swoich projektów i przygotowuje do realizacji m.in. centrum logistycznego pod Warszawą oraz kolejnych inwestycji biurowych i mieszkaniowych.
 


0.0
Tagi: Walter Herz
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra