Schüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGłówka Pracuje logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOnyx Business Point logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoTorus logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoEcho Investment logoGTV Lighting logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLobos Nieruchomości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCity Office logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logoCHB14 logoOcean Plaza Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Walter Herz wyłącznym agentem Postępu 3

Postępu 3
Postępu 3
Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela.

Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela. Inwestycja oddana została do użytkowania w 2005 r. Projekt złożony jest z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, które łączy przeszklone przejście. Cały kompleks cechuje się modernistycznym wyglądem, którego inwestycji nadaje tektonika i kolorystyka elewacji oraz rodzaj detalu zastosowanego przez architektów z pracowni Arkus.

Projekt oferuje łącznie ponad 20 000 mkw. powierzchni biurowej klasy B+. W inwestycji dostępne moduły o metrażu od 120 mkw. do 2000 mkw. powierzchni usytuowanej na jednym piętrze. Ponadto jeden budynek o przestrzenni ok. 6000 mkw. spełnia warunki do adaptacji na cele hotelowe.   

Właścicielem warszawskiego kompleksu znajdującego się w dzielnicy Mokotów jest Grupa Kapitałowa WAN, która dział na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Działalność grupy obejmuje segment mieszkaniowy, biurowo-usługowy oraz magazynowy. Firma zgromadziła portfel inwestycyjny, w którym znajdują się nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe zlokalizowane na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Płocka i Mazur. WAN w dlaszym ciągu rozwija portfolio swoich projektów i przygotowuje do realizacji m.in. centrum logistycznego pod Warszawą oraz kolejnych inwestycji biurowych i mieszkaniowych.
 

Tagi: Walter Herz
Napisz pierwszy komentarz
mantra