Centrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoPartner Capital Group logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoCity Space logoGhelamco Poland logoKart Sp. z o.o. logoCHB14 logoDorbud S.A. logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Walter Herz wyłącznym agentem Postępu 3

Postępu 3
Postępu 3
Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela.

Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela. Inwestycja oddana została do użytkowania w 2005 r. Projekt złożony jest z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, które łączy przeszklone przejście. Cały kompleks cechuje się modernistycznym wyglądem, którego inwestycji nadaje tektonika i kolorystyka elewacji oraz rodzaj detalu zastosowanego przez architektów z pracowni Arkus.

Projekt oferuje łącznie ponad 20 000 mkw. powierzchni biurowej klasy B+. W inwestycji dostępne moduły o metrażu od 120 mkw. do 2000 mkw. powierzchni usytuowanej na jednym piętrze. Ponadto jeden budynek o przestrzenni ok. 6000 mkw. spełnia warunki do adaptacji na cele hotelowe.   

Właścicielem warszawskiego kompleksu znajdującego się w dzielnicy Mokotów jest Grupa Kapitałowa WAN, która dział na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Działalność grupy obejmuje segment mieszkaniowy, biurowo-usługowy oraz magazynowy. Firma zgromadziła portfel inwestycyjny, w którym znajdują się nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe zlokalizowane na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Płocka i Mazur. WAN w dlaszym ciągu rozwija portfolio swoich projektów i przygotowuje do realizacji m.in. centrum logistycznego pod Warszawą oraz kolejnych inwestycji biurowych i mieszkaniowych.
 

Tagi: Walter Herz
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra