ALLCON INVESTMENT logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTriGranit Corporation logoEcophon Saint-Gobain logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPRO-INVEST S.A. logoPartner Capital Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoHexagon logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoWOMAK HOLDING logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoAgrobex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Walter Herz wyłącznym agentem Postępu 3

Postępu 3
Postępu 3
Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela.

Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela. Inwestycja oddana została do użytkowania w 2005 r. Projekt złożony jest z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, które łączy przeszklone przejście. Cały kompleks cechuje się modernistycznym wyglądem, którego inwestycji nadaje tektonika i kolorystyka elewacji oraz rodzaj detalu zastosowanego przez architektów z pracowni Arkus.

Projekt oferuje łącznie ponad 20 000 mkw. powierzchni biurowej klasy B+. W inwestycji dostępne moduły o metrażu od 120 mkw. do 2000 mkw. powierzchni usytuowanej na jednym piętrze. Ponadto jeden budynek o przestrzenni ok. 6000 mkw. spełnia warunki do adaptacji na cele hotelowe.   

Właścicielem warszawskiego kompleksu znajdującego się w dzielnicy Mokotów jest Grupa Kapitałowa WAN, która dział na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Działalność grupy obejmuje segment mieszkaniowy, biurowo-usługowy oraz magazynowy. Firma zgromadziła portfel inwestycyjny, w którym znajdują się nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe zlokalizowane na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Płocka i Mazur. WAN w dlaszym ciągu rozwija portfolio swoich projektów i przygotowuje do realizacji m.in. centrum logistycznego pod Warszawą oraz kolejnych inwestycji biurowych i mieszkaniowych.
 

Tagi: Walter Herz
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra