Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGhelamco Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoKontor logoTorus logoAluprof S.A. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoBusiness House logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoEcho Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Walter Herz wyłącznym agentem Postępu 3

Postępu 3
Postępu 3
Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela.

Firma Walter Herz skomercjalizuje warszawski kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Postępu 3, który przez okres ostatnich 10 lat był wynajmowany przez Polkomtela. Inwestycja oddana została do użytkowania w 2005 r. Projekt złożony jest z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, które łączy przeszklone przejście. Cały kompleks cechuje się modernistycznym wyglądem, którego inwestycji nadaje tektonika i kolorystyka elewacji oraz rodzaj detalu zastosowanego przez architektów z pracowni Arkus.

Projekt oferuje łącznie ponad 20 000 mkw. powierzchni biurowej klasy B+. W inwestycji dostępne moduły o metrażu od 120 mkw. do 2000 mkw. powierzchni usytuowanej na jednym piętrze. Ponadto jeden budynek o przestrzenni ok. 6000 mkw. spełnia warunki do adaptacji na cele hotelowe.   

Właścicielem warszawskiego kompleksu znajdującego się w dzielnicy Mokotów jest Grupa Kapitałowa WAN, która dział na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Działalność grupy obejmuje segment mieszkaniowy, biurowo-usługowy oraz magazynowy. Firma zgromadziła portfel inwestycyjny, w którym znajdują się nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe zlokalizowane na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Płocka i Mazur. WAN w dlaszym ciągu rozwija portfolio swoich projektów i przygotowuje do realizacji m.in. centrum logistycznego pod Warszawą oraz kolejnych inwestycji biurowych i mieszkaniowych.
 


0.0
Tagi: Walter Herz
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra