FYI Commercial Consulting logoCHB14 logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoGhelamco Poland logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoEcho Investment logoKwiaty dla biura logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Office logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBusiness House logoGłówka Pracuje logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoSpectra Development logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Quadro Office zdobyło pozwolenie na użytkowanie

Quadro Office
Inwestycja biurowa firmy Monday Development – budynek Quadro Office – otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem do biurowca zawitają właściciele biur.

Inwestycja biurowa firmy Monday Development – budynek Quadro Office – otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem do biurowca zawitają właściciele biur. Realizując projekt Quadro Office chcieliśmy zaoferować przedsiębiorcom nowoczesny budynek biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ale to nie wszystkie zalety tej inwestycji. Jednym z kluczowych jej atutów jest to, że znajdujące się tam lokale biurowe przeznaczone są na sprzedaż, co w perspektywie czasu może stanowić doskonałą lokatę kapitału  – mówi Piotr Kasprowicz z Monday Development. Potwierdza to fakt, że wśród naszych klientów są zarówno firmy, które kupiły lokale na własny użytek oraz takie, które dokonały zakupu w celach inwestycyjnych – dodaje.

Quadro Office znajduje się w samym sercu Poznania, u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary. Oddalony jest zaledwie kilka minut pieszo od Starego Rynku. Ponadto lokalizacja biurowca przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego umożliwia sprawne połączenie z innymi dzielnicami Poznania oraz dworcami PKP i PKS czy lotniskiem Ławica. W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowanych jest kilka sądów, prokuratura i budynki administracji publicznej, przez co projekt nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych. Łączna powierzchnia użytkowa 7-kondygnacyjnego obiektu wynosi niemal 1200 mkw. Na parterze budynku znajduje się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Z kolei na wyższych piętrach powstały biura o powierzchniach od 44 do 190 mkw. Za projekt biurowca odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Insomia. Jest to kolejny projekt biurowy – po Piątkowskiej 116 – realizowany przez firmę Monday Development w Poznaniu.

Napisz pierwszy komentarz
mantra