DEVCO Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logoLC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoNowy Styl Group logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoBusiness House logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Quadro Office zdobyło pozwolenie na użytkowanie

Quadro Office
Inwestycja biurowa firmy Monday Development – budynek Quadro Office – otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem do biurowca zawitają właściciele biur.

Inwestycja biurowa firmy Monday Development – budynek Quadro Office – otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem do biurowca zawitają właściciele biur. Realizując projekt Quadro Office chcieliśmy zaoferować przedsiębiorcom nowoczesny budynek biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ale to nie wszystkie zalety tej inwestycji. Jednym z kluczowych jej atutów jest to, że znajdujące się tam lokale biurowe przeznaczone są na sprzedaż, co w perspektywie czasu może stanowić doskonałą lokatę kapitału  – mówi Piotr Kasprowicz z Monday Development. Potwierdza to fakt, że wśród naszych klientów są zarówno firmy, które kupiły lokale na własny użytek oraz takie, które dokonały zakupu w celach inwestycyjnych – dodaje.

Quadro Office znajduje się w samym sercu Poznania, u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary. Oddalony jest zaledwie kilka minut pieszo od Starego Rynku. Ponadto lokalizacja biurowca przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego umożliwia sprawne połączenie z innymi dzielnicami Poznania oraz dworcami PKP i PKS czy lotniskiem Ławica. W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowanych jest kilka sądów, prokuratura i budynki administracji publicznej, przez co projekt nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych. Łączna powierzchnia użytkowa 7-kondygnacyjnego obiektu wynosi niemal 1200 mkw. Na parterze budynku znajduje się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Z kolei na wyższych piętrach powstały biura o powierzchniach od 44 do 190 mkw. Za projekt biurowca odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Insomia. Jest to kolejny projekt biurowy – po Piątkowskiej 116 – realizowany przez firmę Monday Development w Poznaniu.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra