Giant

Warszawski EQ2 z nowym agentem do komercjalizacji powierzchni

|
Firma Walter Herz zajmie się komercjalizacją nowoczsnego biurowca na warszawskich Odolanach.

Jedną z najbardziej rozwijających się inwestycji w Warszawie jest EQ2. Biurowiec właśnie zyskał nowego agenta, który zajmie się komercjalizacją powierzchni biurowych oraz usługowych. Za pozyskiwanie nowych najemców oraz działania marketingowo-promocyjne odpowiedzialna będzie firma doradcza Walter Herz.

Budynek należący do Grupy Waryński SA. jest zlokalizowany na Woli, a dokładniej na warszawskich Odolanach, przy ul. Wschowskiej i Juliana Konstantego Ordona. Lokalizacja jest jednym z najlepszych atutów biurowca, bardzo blisko stąd znajdują się Dworzec Zachodni i stacja II linii metra a od lotniska Warszawa Okęcie dzieli je zaledwie 11 km. Oprócz tego biurowiec powstanie blisko głównych arterii stolicy –  ulicy Kasprzaka oraz alei Prymasa Tysiąclecia i Alei Jerozolimskich.

 

EQ2 – nowy biurowiec na mapie stolicy

EQ2 to nasza, kolejna inwestycja biurowa w tej części Warszawy, która z sukcesem łączy jakość i wygodę. Nowy biurowiec klasy A świetnie wpisuje się w krajobraz okolicy, która zyskuje coraz bardziej biznesowy charakter. Otoczenie budynku, pobliskie usługi dodatkowe i znakomita lokalizacja to z pewnością duży atut dla firm, które zdecydują się ulokować w EQ2 swoje siedziby. Objęcie wykończonej zgodnie z wymaganiami najemców powierzchni będzie możliwe już w marcu 2021 roku – mówi Bogdan Borkowski, prezes zarządu Waryński SA. Grupa Holdingowa.

Nowa inwestycja przyniesie aż 4300 mkw. powierzchni użytkowej. Dwie podziemne kondygnacje będą przeznaczone pod 36 miejsc postojowych. Zostaną utworzone również pomieszczenia magazynowe. Budynek EQ2 będzie składał się z 8 pięter. Nie zabraknie także przestrzeni usługowej, która znajdzie się na parterze budynku. Wjazd do garażu, wejście główne do budynku oraz właśnie część usługowa znajdą się od strony ul. Wschowskiej. Natomiast teren zielony zaprojektowany został od ul. Ordona.

Podobnie, jak biurowiec EQlibrium, nowy projekt Grupy Waryński charakteryzuje duża dbałość o detal oraz najwyższą jakość wykonania. Stąd EQ2 cieszy się zainteresowaniem ze strony najemców, co pokrywa się także ze strukturą popytu notowaną w mieście. Z naszych zestawień wynika, że zapotrzebowanie na biura w tej części Warszawy znacznie przewyższa nową podaż. Jestem przekonany, że tak unikalny projekt, jakim jest EQ2 będzie stanowił doskonałą alternatywę dla lokalizacji ściśle centralnych. Butikowy profil budynku i układ powierzchni na poszczególnych piętrach daje szansę na znalezienie optymalnego rozwiązania, zarówno dużym, jak i mniejszym firmom – przyznaje Bartłomiej Zagrodnik, Managing Partner/CEO w Walter Herz.

Nie zapomniano także o działaniach proekologicznych. Na dachu budynku EQ2 będą postawione ule miejskie, dla których zorganizowana zostanie opieka. Budynek będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.


0.0
Napisz pierwszy komentarz