Giant

Biurowiec High5ive ma nowego najemcę

|
High5ive Kraków, źródło: materiały prasowe partnera
High5ive Kraków, źródło: materiały prasowe partnera
Krakowski budynek biurowy stał się nową siedzibą firmy konsultingowej Xceedance Consulting Polska. W wyborze odpowiedniego budynku pośredniczyła firma Walter Herz.

Dlaczego High5ive?

Firma Xceedance Consulting Polska, mocno stawia na swój rozwój, dlatego potrzebne było biuro w centrum Krakowa, gdzie znajduje się wiele udogodnień. Wybrane miejsce miało odpowiadać na potrzeby przyszłego zespołu, takie jak kreatywna i efektywna praca. Biurowiec High5ive spełnił rygorystyczne wymagania stawiane przez nowego najemcę. Oprócz tego kompleks posiada również certyfikat LEED, który poświadcza, że dane miejsce jest przyjazne środowisku. Wybrany biurowiec powinien zaspokoić potrzeby najemcy na kolejne 5 lat. Za design nowej siedziby będzie odpowiadał Konrad Krusiewicz z The Design Group, którego zadaniem jest stworzyć aranżację na bardzo wysokim poziomie. Biuro posiada około 1500 m2, co pozwoli na stworzenie strefy work – life balance oraz uwzględni potrzeby biznesowe firmy. 

Jak biuro Xceedance Consulting Polska będzie wyglądało wewnątrz?

Kluczem jest stworzenie takiego miejsca do pracy, aby każdy zatrudniony czuł się, jak u siebie w domu. Wybrane kolory mają być przyjazne dla oka i mają sprzyjać efektywnej pracy. Oprócz tego w biurze Xceedance Consulting Polska mają znajdować się szklane sufity czy przeszklenia z czarnymi szprosami, które dają efekt spójnej przestrzeni całego biura. Każda salka, która będzie znajdowała się w biurze, będzie miała swoją nazwę wybraną przez pracowników biura.

Firma Xceedance Consulting Polska będzie miała możliwość korzystania z dużych przestrzeni biura, terenów zielonych oraz świetnej komunikacji miejskiej. Biurowiec High5ive to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysokie standardy architektoniczne.


0.0
Napisz pierwszy komentarz