Partner Capital Group logoCHB14 logoSpectra Development logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGTV Lighting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGhelamco Poland logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDorbud S.A. logoBusiness House logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Na krakowskim Podgórzu rośnie nowy biurowiec

Hexagon
Hexagon
Przy ul. Zamkniętej w krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje budynek Hexagon, który zaoferuje powierzchnie biurowo-handlową.

Przy ul. Zamkniętej w krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje budynek Hexagon, który zaoferuje powierzchnie biurowo-handlową. 4-kondygnacyjna inwestycja dostarczy na rynek ok. 2600 mkw. przestrzeni użytkowej. Do dyspozycji użytkowników budynku oddany zostanie również parking z 38 miejscami postojowymi, który znajdzie się na kondygnacji podziemnej. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano na III kw. br.

Biurowiec podzielony zostanie na lokale biurowe o różnej wielkości – od małych, 2-3-osobowych pomieszczeń, poprzez większe lokale posiadające własne węzły sanitarne, do dużych biur typu open space z salą konferencyjną. Metraż dostępnych pomieszczeń mieści się w przedziale od 28 do 217 mkw. Lokale biurowe będą przeznaczone do sprzedaży, z możliwością ich późniejszego wynajmu.      

Inwestorem i wykonawcą budynku są spółki JR HOLDING SA i Forbau sp. z o.o. JR HOLDING SA to spółka notowana na GPW NewConnect, działająca w obszarze nieruchomości komercyjnych, a także odnawialnych źródeł energii, głównie fotowoltaice. Firma jest właścicielem nieruchomości komercyjnych zlokalizowanych w centrach miast w województwach małopolskim, śląskim i lubuskim. Z kolei Forbau sp. z o.o. jest spółką, która zajmuje się wykonawstwem w segmencie usług budowlanych. W portfolio współrealizacji firmy znajdują się takie inwestycje, jak m.in. Stadion Narodowy w Chorzowie, Krakowskie Centrum Kongresowe ICE, Małopolski Ogród Sztuki, budynki inwestycji Rondo Business Park w Krakowie, a także Jagielloński Park i Inkubator Technologii.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra