HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBusiness House logoHexagon logoFYI Commercial Consulting logoDorbud S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTorus logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAluprof S.A. logoSawig Invest Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoCHB14 logoUNIMOR Development S.A. logoALLCON INVESTMENT logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoKwiaty dla biura logoLobos Nieruchomości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoWOMAK HOLDING logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoTriGranit Corporation logoPartner Capital Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Na krakowskim Podgórzu rośnie nowy biurowiec

Hexagon
Hexagon
Przy ul. Zamkniętej w krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje budynek Hexagon, który zaoferuje powierzchnie biurowo-handlową.

Przy ul. Zamkniętej w krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje budynek Hexagon, który zaoferuje powierzchnie biurowo-handlową. 4-kondygnacyjna inwestycja dostarczy na rynek ok. 2600 mkw. przestrzeni użytkowej. Do dyspozycji użytkowników budynku oddany zostanie również parking z 38 miejscami postojowymi, który znajdzie się na kondygnacji podziemnej. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano na III kw. br.

Biurowiec podzielony zostanie na lokale biurowe o różnej wielkości – od małych, 2-3-osobowych pomieszczeń, poprzez większe lokale posiadające własne węzły sanitarne, do dużych biur typu open space z salą konferencyjną. Metraż dostępnych pomieszczeń mieści się w przedziale od 28 do 217 mkw. Lokale biurowe będą przeznaczone do sprzedaży, z możliwością ich późniejszego wynajmu.      

Inwestorem i wykonawcą budynku są spółki JR HOLDING SA i Forbau sp. z o.o. JR HOLDING SA to spółka notowana na GPW NewConnect, działająca w obszarze nieruchomości komercyjnych, a także odnawialnych źródeł energii, głównie fotowoltaice. Firma jest właścicielem nieruchomości komercyjnych zlokalizowanych w centrach miast w województwach małopolskim, śląskim i lubuskim. Z kolei Forbau sp. z o.o. jest spółką, która zajmuje się wykonawstwem w segmencie usług budowlanych. W portfolio współrealizacji firmy znajdują się takie inwestycje, jak m.in. Stadion Narodowy w Chorzowie, Krakowskie Centrum Kongresowe ICE, Małopolski Ogród Sztuki, budynki inwestycji Rondo Business Park w Krakowie, a także Jagielloński Park i Inkubator Technologii.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra