Ghelamco Poland logoKontor logoPodium Investment logoTorus logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoGTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Na krakowskim Podgórzu rośnie nowy biurowiec

Hexagon
Hexagon
Przy ul. Zamkniętej w krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje budynek Hexagon, który zaoferuje powierzchnie biurowo-handlową.

Przy ul. Zamkniętej w krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje budynek Hexagon, który zaoferuje powierzchnie biurowo-handlową. 4-kondygnacyjna inwestycja dostarczy na rynek ok. 2600 mkw. przestrzeni użytkowej. Do dyspozycji użytkowników budynku oddany zostanie również parking z 38 miejscami postojowymi, który znajdzie się na kondygnacji podziemnej. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano na III kw. br.

Biurowiec podzielony zostanie na lokale biurowe o różnej wielkości – od małych, 2-3-osobowych pomieszczeń, poprzez większe lokale posiadające własne węzły sanitarne, do dużych biur typu open space z salą konferencyjną. Metraż dostępnych pomieszczeń mieści się w przedziale od 28 do 217 mkw. Lokale biurowe będą przeznaczone do sprzedaży, z możliwością ich późniejszego wynajmu.      

Inwestorem i wykonawcą budynku są spółki JR HOLDING SA i Forbau sp. z o.o. JR HOLDING SA to spółka notowana na GPW NewConnect, działająca w obszarze nieruchomości komercyjnych, a także odnawialnych źródeł energii, głównie fotowoltaice. Firma jest właścicielem nieruchomości komercyjnych zlokalizowanych w centrach miast w województwach małopolskim, śląskim i lubuskim. Z kolei Forbau sp. z o.o. jest spółką, która zajmuje się wykonawstwem w segmencie usług budowlanych. W portfolio współrealizacji firmy znajdują się takie inwestycje, jak m.in. Stadion Narodowy w Chorzowie, Krakowskie Centrum Kongresowe ICE, Małopolski Ogród Sztuki, budynki inwestycji Rondo Business Park w Krakowie, a także Jagielloński Park i Inkubator Technologii.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra