DEVCO Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGhelamco Poland logoBusiness House logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoCity Office logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCHB14 logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTétris Poland logoSpectra Development logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoGłówka Pracuje logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcho Investment logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Coś dla miłośników jednośladów w Business Garden Warszawa

Od 1 kwietnia br. w Business Garden Warszawa ruszył program darmowego wynajmu rowerów dla pracowników kompleksu. Potrwa on do końca lata, czyli 30 września.

Od 1 kwietnia br. pracownicy kompleksu Business Garden Warszawa mają możliwość darmowego wynajmu rowerów w miejscu pracy. Celem akcji pod hasłem „Ale Jazda”, prowadzonej w ramach programu Hospitality, jest umożliwienie najemcom przetestowania alternatywnego środka transportu w dojazdach do i z pracy. Z akcji mogą skorzystać wszyscy pracownicy warszawskiego kompleksu. Inicjatywa potrwa do 30 września br.

 

Na potrzeby programu wdrożono system rowerów miejskich operatora BikeSmart, który udostępnił 25 jednośladów. Można je wypożyczać wielokrotnie na okres trzech dni. Użytkowanie sprzętu posiadającego blokadę z lokalizatorem GPS ułatwia aplikacja na smartfony "Bitlock". Oprogramowanie umożliwia odblokowanie i zablokowanie mechanizmu zamka oraz pozwala na zlokalizowanie dostępnych rowerów na mapie miasta. W przeciwieństwie do innych systemów rowerów publicznych, wdrożone przez nas rozwiązanie nie wymaga dedykowanych miejsc parkingowych na terenie miasta. W okresie wynajmu, osoby korzystające z rowerów mogą zostawiać je w dowolnym miejscu – na ulicy, przed domem lub na stacji metra. Dopiero na koniec 72-godzinnego okresu wynajmu, rower musi być doprowadzony na miejsce postojowe na terenie ogrodu Business Garden – mówi Sebastian Zimmermann, property manager Hospitality Vastint Polska. Na podstawie sygnałów jakie do nas docierają ze strony najemców, widzimy, że bezpłatny system wynajmu rowerów będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Dodatkowym atutem akcji jest fakt, że na terenie Business Garden zapewniamy miejsca parkingowe oraz szatnie i prysznice dla rowerzystów – dodaje.

 

Program Hospitality stanowi nieodłączny element koncepcji parków biznesowych Business Garden oraz jest przykładem łączenia funkcji biznesowych z klimatem gościnności w miejscu pracy. Formuła programu wdrożonego przez firmę Vastint pozwala na tworzenie pakietów usług, które są zgodne z oczekiwaniami najemców, oraz angażuje ich w proces zarządzania jakością usług.
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra