INTER-MAR Stanisław Marzec logoOmnitech Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSchüco International Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoALLCON INVESTMENT logoCOTEX Office Centre logoCHB14 logoSawig Invest Group logoUNIMOR Development S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcophon Saint-Gobain logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDorbud S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoINTERBIURO logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPartner Capital Group logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHexagon logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Coś dla miłośników jednośladów w Business Garden Warszawa

Od 1 kwietnia br. w Business Garden Warszawa ruszył program darmowego wynajmu rowerów dla pracowników kompleksu. Potrwa on do końca lata, czyli 30 września.

Od 1 kwietnia br. pracownicy kompleksu Business Garden Warszawa mają możliwość darmowego wynajmu rowerów w miejscu pracy. Celem akcji pod hasłem „Ale Jazda”, prowadzonej w ramach programu Hospitality, jest umożliwienie najemcom przetestowania alternatywnego środka transportu w dojazdach do i z pracy. Z akcji mogą skorzystać wszyscy pracownicy warszawskiego kompleksu. Inicjatywa potrwa do 30 września br.

 

Na potrzeby programu wdrożono system rowerów miejskich operatora BikeSmart, który udostępnił 25 jednośladów. Można je wypożyczać wielokrotnie na okres trzech dni. Użytkowanie sprzętu posiadającego blokadę z lokalizatorem GPS ułatwia aplikacja na smartfony "Bitlock". Oprogramowanie umożliwia odblokowanie i zablokowanie mechanizmu zamka oraz pozwala na zlokalizowanie dostępnych rowerów na mapie miasta. W przeciwieństwie do innych systemów rowerów publicznych, wdrożone przez nas rozwiązanie nie wymaga dedykowanych miejsc parkingowych na terenie miasta. W okresie wynajmu, osoby korzystające z rowerów mogą zostawiać je w dowolnym miejscu – na ulicy, przed domem lub na stacji metra. Dopiero na koniec 72-godzinnego okresu wynajmu, rower musi być doprowadzony na miejsce postojowe na terenie ogrodu Business Garden – mówi Sebastian Zimmermann, property manager Hospitality Vastint Polska. Na podstawie sygnałów jakie do nas docierają ze strony najemców, widzimy, że bezpłatny system wynajmu rowerów będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Dodatkowym atutem akcji jest fakt, że na terenie Business Garden zapewniamy miejsca parkingowe oraz szatnie i prysznice dla rowerzystów – dodaje.

 

Program Hospitality stanowi nieodłączny element koncepcji parków biznesowych Business Garden oraz jest przykładem łączenia funkcji biznesowych z klimatem gościnności w miejscu pracy. Formuła programu wdrożonego przez firmę Vastint pozwala na tworzenie pakietów usług, które są zgodne z oczekiwaniami najemców, oraz angażuje ich w proces zarządzania jakością usług.
 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra