COTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoDorbud S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoNowy Styl Group logoCity Space logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoLC Corp S.A. logoPartner Capital Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCHB14 logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Coś dla miłośników jednośladów w Business Garden Warszawa

Od 1 kwietnia br. w Business Garden Warszawa ruszył program darmowego wynajmu rowerów dla pracowników kompleksu. Potrwa on do końca lata, czyli 30 września.

Od 1 kwietnia br. pracownicy kompleksu Business Garden Warszawa mają możliwość darmowego wynajmu rowerów w miejscu pracy. Celem akcji pod hasłem „Ale Jazda”, prowadzonej w ramach programu Hospitality, jest umożliwienie najemcom przetestowania alternatywnego środka transportu w dojazdach do i z pracy. Z akcji mogą skorzystać wszyscy pracownicy warszawskiego kompleksu. Inicjatywa potrwa do 30 września br.

 

Na potrzeby programu wdrożono system rowerów miejskich operatora BikeSmart, który udostępnił 25 jednośladów. Można je wypożyczać wielokrotnie na okres trzech dni. Użytkowanie sprzętu posiadającego blokadę z lokalizatorem GPS ułatwia aplikacja na smartfony "Bitlock". Oprogramowanie umożliwia odblokowanie i zablokowanie mechanizmu zamka oraz pozwala na zlokalizowanie dostępnych rowerów na mapie miasta. W przeciwieństwie do innych systemów rowerów publicznych, wdrożone przez nas rozwiązanie nie wymaga dedykowanych miejsc parkingowych na terenie miasta. W okresie wynajmu, osoby korzystające z rowerów mogą zostawiać je w dowolnym miejscu – na ulicy, przed domem lub na stacji metra. Dopiero na koniec 72-godzinnego okresu wynajmu, rower musi być doprowadzony na miejsce postojowe na terenie ogrodu Business Garden – mówi Sebastian Zimmermann, property manager Hospitality Vastint Polska. Na podstawie sygnałów jakie do nas docierają ze strony najemców, widzimy, że bezpłatny system wynajmu rowerów będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Dodatkowym atutem akcji jest fakt, że na terenie Business Garden zapewniamy miejsca parkingowe oraz szatnie i prysznice dla rowerzystów – dodaje.

 

Program Hospitality stanowi nieodłączny element koncepcji parków biznesowych Business Garden oraz jest przykładem łączenia funkcji biznesowych z klimatem gościnności w miejscu pracy. Formuła programu wdrożonego przez firmę Vastint pozwala na tworzenie pakietów usług, które są zgodne z oczekiwaniami najemców, oraz angażuje ich w proces zarządzania jakością usług.
 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra