Business Garden Poznań – kolejne biura dla GSK Services

Business Garden Poznań, źródło: materiały prasowe partnera
Business Garden Poznań, źródło: materiały prasowe partnera
Vastint Poland podpisał nastepną umowę najmu z GSK Services. Firma wynajęła dodatkowe trzy piętra w kompleksie Business Garden.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności, spółka GSK, należąca do międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, wynajęła kolejne 100 mkw. powierzchni biurowej.  Po ekspansji będzie zajmować łącznie 6 800 mkw. 

Business Garden Poznań to nowoczesny kompleks, który tworzy dziewięć budynków biurowych klasy A, o łącznej powierzchni najmu 88 000 mkw., rozlokowanych na 6-hektarowej działce przy ulicach Marcelińskiej, Bułgarskiej i Łubieńskiej.  Kampus charakteryzuje się niską zabudową oraz dużym udziałem terenów zielonych. Budynki otacza starannie zaprojektowany ogród dostępny dla pracowników i mieszkańców miasta. 

W strefach relaksu, stworzonych na jego terenie można odpoczywać i uprawiać aktywności sportowe na świeżym powietrzu. Business Garden oferuje także rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów oraz szeroką gamę udogodnień dla najemców, m.in. kantynę, przedszkole, placówkę medyczną i klub fitness. 

Kluczowe rozwiązania architektoniczne i techniczne zastosowane w budynkach, w szczególności w zakresie redukcji zużycia wody i energii oraz kontroli środowiska wewnętrznego, spełniają wymogi najwyższego poziomu certyfikacji LEED.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz