Nowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoRIS Kotes logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoKwiaty dla biura logoINTER-BUD logoGTV Lighting logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Kolejna edycja konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof”

1 kwietnia br. ruszyła kolejna edycja konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof”. Konkurs adresowany jest do pracowni architektonicznych lub samodzielnych architektów, którzy sięgnęli w swojej pracy po rozwiązania zaproponowane przez firmę Aluprof.

1 kwietnia br. ruszyła kolejna edycja konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof”. Konkurs adresowany jest do pracowni architektonicznych lub samodzielnych architektów, którzy sięgnęli w swojej pracy po rozwiązania zaproponowane przez firmę Aluprof. Ideą konkursu jest promowanie współczesnej architektury oraz stworzenie panelu do obrad na temat aktualnych trendów w projektach i realizacjach architektonicznych. Jego uwieńczeniem będzie wyłonienie najciekawszych brył, które zaprojektowano i wykonano z użyciem różnorodnych systemów firmy Aluprof. Jednym z kryteriów, jakie musi spełnić projekt jest jego realizacja między 1 stycznia 2014 r. a 15 czerwca 2016 r.

 

Prace konkursowe można zgłaszać od 1 kwietnia do 15 czerwca br. Wybór laureatów będzie przebiegał w trzech etapach. Na początku organizatorzy wyłonią 50 prac. Następnie spośród wyselekcjonowanych projektów, wybiorą 10, które zostaną zakwalifikowane do ścisłego finału. Tam jury wskaże trzy zwycięskie bryły. Ich autorzy otrzymają 50 000 zł, 30 000 zł oraz 15 000 zł – odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Rozdanie nagród odbędzie się 9 września 2016 r. podczas uroczystej gali w Hotelu Warszawianka. Wybór zwycięskiego projektu będzie poprzedzony oceną szeregu czynników, między innymi tego w jaki sposób wykorzystano w nim systemy aluminiowe Aluprof. Liczymy, że konkurs zaowocuje nie tylko zadowoleniem laureatów, lecz także poszerzeniem wiedzy na temat funkcjonalności systemów aluminiowych i ich wpływu na estetykę danego obiektu – tłumaczy Bożena Ryszka, Marketing Manager marki Aluprof.
 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra