MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoOnyx Business Point logoOmnitech Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFYI Commercial Consulting logoCHB14 logoSpectra Development logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoGTV Lighting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoKwiaty dla biura logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoGhelamco Poland logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Kolejna edycja konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof”

1 kwietnia br. ruszyła kolejna edycja konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof”. Konkurs adresowany jest do pracowni architektonicznych lub samodzielnych architektów, którzy sięgnęli w swojej pracy po rozwiązania zaproponowane przez firmę Aluprof.

1 kwietnia br. ruszyła kolejna edycja konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof”. Konkurs adresowany jest do pracowni architektonicznych lub samodzielnych architektów, którzy sięgnęli w swojej pracy po rozwiązania zaproponowane przez firmę Aluprof. Ideą konkursu jest promowanie współczesnej architektury oraz stworzenie panelu do obrad na temat aktualnych trendów w projektach i realizacjach architektonicznych. Jego uwieńczeniem będzie wyłonienie najciekawszych brył, które zaprojektowano i wykonano z użyciem różnorodnych systemów firmy Aluprof. Jednym z kryteriów, jakie musi spełnić projekt jest jego realizacja między 1 stycznia 2014 r. a 15 czerwca 2016 r.

 

Prace konkursowe można zgłaszać od 1 kwietnia do 15 czerwca br. Wybór laureatów będzie przebiegał w trzech etapach. Na początku organizatorzy wyłonią 50 prac. Następnie spośród wyselekcjonowanych projektów, wybiorą 10, które zostaną zakwalifikowane do ścisłego finału. Tam jury wskaże trzy zwycięskie bryły. Ich autorzy otrzymają 50 000 zł, 30 000 zł oraz 15 000 zł – odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Rozdanie nagród odbędzie się 9 września 2016 r. podczas uroczystej gali w Hotelu Warszawianka. Wybór zwycięskiego projektu będzie poprzedzony oceną szeregu czynników, między innymi tego w jaki sposób wykorzystano w nim systemy aluminiowe Aluprof. Liczymy, że konkurs zaowocuje nie tylko zadowoleniem laureatów, lecz także poszerzeniem wiedzy na temat funkcjonalności systemów aluminiowych i ich wpływu na estetykę danego obiektu – tłumaczy Bożena Ryszka, Marketing Manager marki Aluprof.
 

Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra