Assa Abloy

Tryton Business House już otwarty

7 kwietnia br. odbyło się oficjalne otwarcie gdańskiego biurowca Tryton Business House.
7 kwietnia br. odbyło się oficjalne otwarcie gdańskiej inwestycji biurowej Echo Investment – Tryton Business House.

„Jestem z Gdańska” – to hasło wyświetlone na neonie w centrum Gdańska zainaugurowało 7 kwietnia br. działalność biurowca zrealizowanego przez Echo InvestmentTryton Business House. W firmach, które łącznie zajmą niemal 22 000 mkw. powierzchni biurowej oferowanej przez inwestycje, pracować może ok. 3 tys. osób. Dotychczas w biurowcu swoje biura otworzyli przedstawiciele branży IT, consultingu czy finansów. Wynajęliśmy już ok. 40 proc. powierzchni i prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami. Wszyscy dotychczasowi partnerzy podkreślają, że wyróżnikiem Tryton Business House są centralna lokalizacja i standard wykonania – mówi Kornelia Łukaszewska z Echo Investment, odpowiadająca za komercjalizację Trytona.

 

Jedna z osób, z którą rozmawiałem przed chwilą powiedziała mi, że Tryton wygląda jakby od zawsze tu był. Takie opinie bardzo nas cieszą i dowodzą, że udało nam się ożywić centrum Gdańska nie burząc przy tym jego charakteru – powiedział Rafał Mazurczak, dyrektor Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Nasze od lat prowadzone działania mające na celu zachęcanie przedsiębiorstw do lokowania swoich biur w Gdańsku przynoszą coraz lepsze efekty. Już teraz w tutejszym sektorze BPO/SSC pracuje więcej osób niż w szczytowym momencie zatrudnienia w stoczni. W Trytonie powstały kolejne biura, pojawiają się nowe firmy, są miejsca pracy, cieszymy się że tak to się rozwija – powiedział Piotr Grzelak, wiceprezydent Gdańska.

 

Tryton Business House jest nowoczesnym biurowcem klasy A, zlokalizowanym w centrum Gdańska przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. W budynku znajduje się podziemny parking z 262 miejscami postojowymi dla samochodów. W projekcie, którego autorem jest pracownia Arch-Deco z Gdyni, uwzględniono również 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów. Rowerzyści mogą także korzystać z pryszniców, szatni i suszarni. Tryton Business House jest budynkiem o zróżnicowanej bryle – od strony ul. Jana z Kolna ma 6-kondygnacji, a w środkowej części 11. Obie części połączone są jednokondygnacyjnym hallem – łącznikiem pełniącym funkcję usługowo-biurową, będący ogólnodostępnym pasażem z przejściem w kierunku dworca kolejowego Gdańsk-Główny. Biura w Tryton Business House wynajęły do tej pory takie firmy jak m.in. Kainos Software, PGS Software, Ciklum oraz EY.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz