Fabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOnyx Business Point logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoSchüco International Polska logoUNIMOR Development S.A. logoCHB14 logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCity Office logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGłówka Pracuje logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLC Corp S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoSpectra Development logoBusiness House logoTorus logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Tryton Business House już otwarty

7 kwietnia br. odbyło się oficjalne otwarcie gdańskiego biurowca Tryton Business House.
7 kwietnia br. odbyło się oficjalne otwarcie gdańskiej inwestycji biurowej Echo Investment – Tryton Business House.

„Jestem z Gdańska” – to hasło wyświetlone na neonie w centrum Gdańska zainaugurowało 7 kwietnia br. działalność biurowca zrealizowanego przez Echo InvestmentTryton Business House. W firmach, które łącznie zajmą niemal 22 000 mkw. powierzchni biurowej oferowanej przez inwestycje, pracować może ok. 3 tys. osób. Dotychczas w biurowcu swoje biura otworzyli przedstawiciele branży IT, consultingu czy finansów. Wynajęliśmy już ok. 40 proc. powierzchni i prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami. Wszyscy dotychczasowi partnerzy podkreślają, że wyróżnikiem Tryton Business House są centralna lokalizacja i standard wykonania – mówi Kornelia Łukaszewska z Echo Investment, odpowiadająca za komercjalizację Trytona.

 

Jedna z osób, z którą rozmawiałem przed chwilą powiedziała mi, że Tryton wygląda jakby od zawsze tu był. Takie opinie bardzo nas cieszą i dowodzą, że udało nam się ożywić centrum Gdańska nie burząc przy tym jego charakteru – powiedział Rafał Mazurczak, dyrektor Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Nasze od lat prowadzone działania mające na celu zachęcanie przedsiębiorstw do lokowania swoich biur w Gdańsku przynoszą coraz lepsze efekty. Już teraz w tutejszym sektorze BPO/SSC pracuje więcej osób niż w szczytowym momencie zatrudnienia w stoczni. W Trytonie powstały kolejne biura, pojawiają się nowe firmy, są miejsca pracy, cieszymy się że tak to się rozwija – powiedział Piotr Grzelak, wiceprezydent Gdańska.

 

Tryton Business House jest nowoczesnym biurowcem klasy A, zlokalizowanym w centrum Gdańska przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. W budynku znajduje się podziemny parking z 262 miejscami postojowymi dla samochodów. W projekcie, którego autorem jest pracownia Arch-Deco z Gdyni, uwzględniono również 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów. Rowerzyści mogą także korzystać z pryszniców, szatni i suszarni. Tryton Business House jest budynkiem o zróżnicowanej bryle – od strony ul. Jana z Kolna ma 6-kondygnacji, a w środkowej części 11. Obie części połączone są jednokondygnacyjnym hallem – łącznikiem pełniącym funkcję usługowo-biurową, będący ogólnodostępnym pasażem z przejściem w kierunku dworca kolejowego Gdańsk-Główny. Biura w Tryton Business House wynajęły do tej pory takie firmy jak m.in. Kainos Software, PGS Software, Ciklum oraz EY.
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra