Interbiuro - duży

Colliers International rozwija działalność w Egipcie

Firma Colliers International otwiera nowe biuro w stolicy Egiptu, które będzie świadczyło usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, przeznaczone dla deweloperów, najemców, właścicieli oraz inwestorów w całym kraju.

Firma Colliers International otwiera nowe biuro w stolicy Egiptu, które będzie świadczyło usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, przeznaczone dla deweloperów, najemców, właścicieli oraz inwestorów w całym kraju. Otwarcie egipskiego oddziału firmy jest odpowiedzią na potencjał długofalowego wzrostu Egiptu, a także wynikiem działań spółki podejmowanych w tym kraju w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Odkąd, przed dwudziestoma laty, rozpoczęliśmy swoją działalność w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej Egipt zawsze był dla naszych klientów kluczowym rynkiem. W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania tym krajem. Mając na uwadze przybierający na sile popyt ze strony klientów na nieruchomości komercyjne w tym regionie, uznaliśmy, że to właściwy moment, aby uruchomić biuro w Kairze. Jesteśmy przekonani, że pomoże ono naszym klientom osiągać wyznaczane cele. Ponadto stanowi wyraz naszej wiary w długoterminową perspektywę rozwoju gospodarki Afryki Północnej – mówi John D. Davis, dyrektor generalny Colliers International na region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Globalni inwestorzy, deweloperzy i operatorzy coraz częściej interesują się Egiptem i poszukują odpowiednich strategii wejścia na ten rynek. Oddział w Kairze umożliwia zapewnienie płynności obsługi międzyregionalnej kluczowym klientom korporacyjnym, jak również pozwoli na dalsze rozwijanie naszych kompetencji na poziomie lokalnym – mówi Chris McLernon, dyrektor generalny Colliers International na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Działalność Colliers International na egipskim rynku będzie nadzorowana przez: Johna D. Davisa, dyrektora generalnego Colliers International na region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, Iana Alberta, dyrektora regionalnego i szefa Działu Wycen i Doradztwa, oraz Stuarta Gissinga, dyrektora regionalnego i szefa Działu Powierzchni Handlowych i Działu Zarządzania Nieruchomościami.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz