INTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBusiness House logoSchüco International Polska logoCity Space logoGhelamco Poland logoArchicom logoLC Corp S.A. logoCity Office logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCHB14 logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Świętojańska Office Building zyskała nowego najemcę

Firma Transcom Worldwide Poland, działająca w branży BPO (Business Proces Outsourcing), stworzy ponad 250 miejsc pracy dla białostoczan.

Spółka Transcom Worldwide Poland, działająca w Polsce od 2003 roku, otworzyła swój trzeci oddział w biurowcu w centrum Białegostoku. Świętojańska Office Building, w którym pracuje już 55 pracowników firmy, położony jest przy ul. Świętojańskiej 12. Budynek o powierzchni całkowitej ok. 8000 mkw. zaprojektowano z myślą o potrzebach najemców głównie z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Podejście i otwartość mieszkańców, pomoc władz miasta jest dla nas ogromnym wsparciem podczas uruchamiania naszego nowego biura w stolicy województwa podlaskiego. Oczywiście za to wsparcie wszystkim bardzo dziękujemy i żywimy nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do rozwoju Białegostoku i całego regionu – mówi Marek Szul, Country Manager Transcom Poland.

 

Według branżowych ekspertów Białystok ma ogromny potencjał w rozwoju centrów outsourcingowych. Świadczą o tym działania miasta przy tworzeniu warunków dla rozwoju branży BPO, polegające m.in. na przygotowaniu gruntów inwestycyjnych. Działania zachęcające przedsiębiorców, by tworzyli jak najwięcej pracy dla białostoczan to nasz priorytet. Obecność w naszym mieście tak dużego przedstawiciela branży BPO to najlepszy dowód na to, że przynoszą one efekty – mówi Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku.

 

Transcom Worldwide Poland nie jest pierwszą firmą outsourcingową, która zdecydowała się na lokalizację w tym mieście. Pierwsza z nich rozpoczęła swoją działalność na terenie kompleksu zlokalizowanego przy ul. Węglowej. Przy współpracy z miastem powstaje kolejna inwestycja kompleksu biurowego, w którym inwestor chce pomieścić nawet 1000 stanowisk pracy.  

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra