Kwiaty dla biura logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoRIS Kotes logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Świętojańska Office Building zyskała nowego najemcę

Firma Transcom Worldwide Poland, działająca w branży BPO (Business Proces Outsourcing), stworzy ponad 250 miejsc pracy dla białostoczan.

Spółka Transcom Worldwide Poland, działająca w Polsce od 2003 roku, otworzyła swój trzeci oddział w biurowcu w centrum Białegostoku. Świętojańska Office Building, w którym pracuje już 55 pracowników firmy, położony jest przy ul. Świętojańskiej 12. Budynek o powierzchni całkowitej ok. 8000 mkw. zaprojektowano z myślą o potrzebach najemców głównie z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Podejście i otwartość mieszkańców, pomoc władz miasta jest dla nas ogromnym wsparciem podczas uruchamiania naszego nowego biura w stolicy województwa podlaskiego. Oczywiście za to wsparcie wszystkim bardzo dziękujemy i żywimy nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do rozwoju Białegostoku i całego regionu – mówi Marek Szul, Country Manager Transcom Poland.

 

Według branżowych ekspertów Białystok ma ogromny potencjał w rozwoju centrów outsourcingowych. Świadczą o tym działania miasta przy tworzeniu warunków dla rozwoju branży BPO, polegające m.in. na przygotowaniu gruntów inwestycyjnych. Działania zachęcające przedsiębiorców, by tworzyli jak najwięcej pracy dla białostoczan to nasz priorytet. Obecność w naszym mieście tak dużego przedstawiciela branży BPO to najlepszy dowód na to, że przynoszą one efekty – mówi Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku.

 

Transcom Worldwide Poland nie jest pierwszą firmą outsourcingową, która zdecydowała się na lokalizację w tym mieście. Pierwsza z nich rozpoczęła swoją działalność na terenie kompleksu zlokalizowanego przy ul. Węglowej. Przy współpracy z miastem powstaje kolejna inwestycja kompleksu biurowego, w którym inwestor chce pomieścić nawet 1000 stanowisk pracy.  

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra