Nowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoRIS Kotes logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoGTV Lighting logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Skanska rozpoczyna budowę kolejnego biurowca w Warszawie

Kompleks Spark
Kompleks biurowy Spark - wizualizacja
Inwestycja zostanie zrealizowana na rogu ulic Okopowej i Towarowej, na tzw. Serku Wolskim.

Firma Skanska poinformowała, że rozpoczyna realizację I etapu kompleksu biurowego Spark w Warszawie. Inwestycja powstanie na tzw. Serku Wolskim, czyli działce położonej u zbiegu ulic Okopowej i Towarowej. Kompleks będzie składał się z 3 budynków, w tym 130-metrowej wieży i dostarczy na stołeczny rynek ponad 70 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, z czego 12 300 mkw. zlokalizowane będzie w I etapie, który zostanie oddany do użytku na początku 2018 r. Budynek zrealizowany w ramach pierwszej fazy prac będzie składał się z 9 kondygnacji naziemnych.

 

W ramach inwestycji firma Skanska stworzy również ogólnodostępny plac, strefę pracy na świeżym powietrzu oraz amfiteatr. Co ciekawe, na specjalnym tarasie obiektu wchodzącego w skład I etapu znajdą się ule. Już na etapie projektowania poświęciliśmy dużo uwagi, aby projekt Spark powstał w sposób odpowiedzialny społecznie. Chcemy zrobić krok dalej, niż do tej pory i z jednej strony stworzyć dobre miejsce do rozwoju biznesu, które będzie wyzwalać pozytywne emocje, a z drugiej służące mieszkańcom Woli oraz całemu miastu. Zapewnimy przestrzeń do pracy i odpoczynku, zarówno wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dzięki połączeniu wiedzy partnerskich fundacji i naszego zespołu projektowego, udało nam się odpowiednio wcześnie skonsultować planowaną przestrzeń i dostosować ją do potrzeb mieszkańców i osób niepełnosprawnych. Spark będzie przestrzenią biurową, która, mamy nadzieję, stanie się nową wizytówką tej części Warszawy – mówi Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.

 

Projekt architektoniczny kompleksu przygotowała pracownia projektowa Kuryłowicz & Associates.

 


0.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra