Ghelamco Poland logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoLC Corp S.A. logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCity Space logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowiec sieci Piotr i Paweł już gotowy

Biurowiec sieci Piotr i Paweł (fot. mat. prasowe)
Niemal 200 pracowników znanej sieci supermarketów już wkrótce rozpocznie pracę w nowym obiekcie biurowym w Poznaniu.

Niemal 200 pracowników sieci supermarketów Piotr i Paweł już wkrótce rozpocznie pracę w nowym obiekcie biurowym znajdującym się przy ul. Druskienickiej na poznańskich Podolanach. Zgodnie z umową z Piotrem i Pawłem, rozpoczętą w czerwcu ub.r. inwestycję mieliśmy zrealizować w ramach generalnego wykonawstwa do końca III kw. br. Dzięki wyjątkowo udanej, wręcz wzorcowej współpracy z przedstawicielami sieci, nowy biurowiec wybudowaliśmy aż 3 miesiące przed zaplanowanym terminem. Budowa zakończyła się w maju, a już 23 czerwca, po bezusterkowym odbiorze, przekazaliśmy gotowy budynek inwestorowi. Prowadzenie inwestycji dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce było dla nas ogromnym wyróżnieniem – mówi Michał Nickel, prezes PTB Nickel. 

 

Nowa siedziba firmy Piotr i Paweł jest 4-kondygnacyjnym budynkiem o powierzchni 4100 mkw. Oprócz biur, w projekcie autorstwa biura architektonicznego Dementi znalazła się recepcja, pomieszczenia techniczne, pomocnicze, w tym m.in. serwerownia, aneksy kuchenne, sanitariaty i garderoby, a na drugim piętrze również sale konferencyjne.

 

Największym atutem budynku jest prosta, nowoczesna i niezwykle estetyczna elewacja, wykonana w formie elewacji wentylowanej, wykończona grafitowymi płytkami ceramicznymi oraz pilastrami z płyt aluminiowych w kolorze kremowym. Na elewacji umieszczono specjalne wcięcie, które obejmuje nowocześnie wyposażone sale konferencyjne. Jej dodatkowym elementem jest również subtelne, ale rzucające się w oczy oświetlenie – podobnie jak oświetlenie wewnątrz i wokół budynku starannie dobrane przez inwestora. Na dachu biurowca wybudowaliśmy taras z przeszkloną balustradą, z przepięknym widokiem na Poznań i Suchy Las, który z pewnością stanie się dla pracujących w nim osób jedną z ulubionych stref relaksu – wyjaśnia Filip Siudziński, kierownik projektu w PTB Nickel.

 

Obok budynku firmy Piotr i Paweł, na działce o powierzchni ponad 6600 mkw. PTB Nickel wybudował również całą infrastrukturę techniczną: niemal 4000 mkw. dróg dojazdowych i chodników, w tym 100 naziemnych miejsc postojowych, stację transformatorową oraz wewnętrzne sieci sanitarne, elektryczne i teletechniczne.
 


0.0
Tagi: PTB Nickel
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra