DEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoWOMAK HOLDING logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoBREMA Sp. z.o.o. logoHexagon logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCHB14 logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoDorbud S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTriGranit Corporation logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCity Space logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoALLCON INVESTMENT logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoTorus logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowiec sieci Piotr i Paweł już gotowy

Biurowiec sieci Piotr i Paweł (fot. mat. prasowe)
Niemal 200 pracowników znanej sieci supermarketów już wkrótce rozpocznie pracę w nowym obiekcie biurowym w Poznaniu.

Niemal 200 pracowników sieci supermarketów Piotr i Paweł już wkrótce rozpocznie pracę w nowym obiekcie biurowym znajdującym się przy ul. Druskienickiej na poznańskich Podolanach. Zgodnie z umową z Piotrem i Pawłem, rozpoczętą w czerwcu ub.r. inwestycję mieliśmy zrealizować w ramach generalnego wykonawstwa do końca III kw. br. Dzięki wyjątkowo udanej, wręcz wzorcowej współpracy z przedstawicielami sieci, nowy biurowiec wybudowaliśmy aż 3 miesiące przed zaplanowanym terminem. Budowa zakończyła się w maju, a już 23 czerwca, po bezusterkowym odbiorze, przekazaliśmy gotowy budynek inwestorowi. Prowadzenie inwestycji dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce było dla nas ogromnym wyróżnieniem – mówi Michał Nickel, prezes PTB Nickel. 

 

Nowa siedziba firmy Piotr i Paweł jest 4-kondygnacyjnym budynkiem o powierzchni 4100 mkw. Oprócz biur, w projekcie autorstwa biura architektonicznego Dementi znalazła się recepcja, pomieszczenia techniczne, pomocnicze, w tym m.in. serwerownia, aneksy kuchenne, sanitariaty i garderoby, a na drugim piętrze również sale konferencyjne.

 

Największym atutem budynku jest prosta, nowoczesna i niezwykle estetyczna elewacja, wykonana w formie elewacji wentylowanej, wykończona grafitowymi płytkami ceramicznymi oraz pilastrami z płyt aluminiowych w kolorze kremowym. Na elewacji umieszczono specjalne wcięcie, które obejmuje nowocześnie wyposażone sale konferencyjne. Jej dodatkowym elementem jest również subtelne, ale rzucające się w oczy oświetlenie – podobnie jak oświetlenie wewnątrz i wokół budynku starannie dobrane przez inwestora. Na dachu biurowca wybudowaliśmy taras z przeszkloną balustradą, z przepięknym widokiem na Poznań i Suchy Las, który z pewnością stanie się dla pracujących w nim osób jedną z ulubionych stref relaksu – wyjaśnia Filip Siudziński, kierownik projektu w PTB Nickel.

 

Obok budynku firmy Piotr i Paweł, na działce o powierzchni ponad 6600 mkw. PTB Nickel wybudował również całą infrastrukturę techniczną: niemal 4000 mkw. dróg dojazdowych i chodników, w tym 100 naziemnych miejsc postojowych, stację transformatorową oraz wewnętrzne sieci sanitarne, elektryczne i teletechniczne.
 

Tagi: PTB Nickel
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra