Archicom logoCHB14 logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLC Corp S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoLobos Nieruchomości logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoCity Office logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Trwa wybór obiektu roku

Trwa głosowanie internautów. Wybierają oni obiekt roku. (fot. pixabay.com)
Obiekty zakwalifikowane do II etapu głosowania
Trwa głosowanie internautów na „Obiekt Roku w systemach ALUPROF”. W drugim etapie konkursu jest 51 budynków z Polski i 15 z zagranicy.

Internauci głosują na najciekawszy ich zdaniem obiekt, który powstał w latach 2014-2016 dzięki wykorzystaniu systemów ALUPROF. W trwającym od 16 czerwca drugim etapie konkursu znalazło się 51 budynków z Polski i 15 z zagranicy. Wśród nich znajdują się m.in. Karolkowa Business Park, Port Lotniczy Balice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, ICE Centrum Kongresowe w Krakowie, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Filharmonia w Szczecinie czy NOSPR w Katowicach. Głosowanie internautów potrwa do 5 września br. i wyłoni jeden obiekt, którego twórca otrzyma „Wyróżnienie Internautów”. 

Ideą konkursu jest wyłonienie najciekawszych brył budynków zrealizowanych w systemach ALUPROF oraz promowanie współczesnej architektury, a także stworzenie forum do dyskusji na temat najnowszych projektów i realizacji architektonicznych. Wszystkie obiekty można zobaczyć  na stronie konkursu. 

Całościowe ogłoszenie wyników, zarówno konkursu dla architektów, jaki i plebiscytu dla internautów, odbędzie się 9 września br. na gali w hotelu Warszawianka, która będzie uwieńczeniem konferencji „Systemy aluminiowe w architekturze miast przyszłości”. 

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 50 000 PLN. Zwycięzców wybierze jury w pięcioosobowym składzie: arch. Elżbieta Dziubak, arch. Janusz Pachowski, arch. Włodzimierz Mucha, arch. Piotr Marczak oraz arch. Romuald Loegler.

Patronat merytorycznych nad konkursem objęły SARP I IARP, a patronat medialny: Builder, Świat aluminium, Architektura i Biznes, Architektura.info, e-biurowce, archirama.pl i IA.infoarchitekta.pl .

 

Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
mantra