INTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoRIS Kotes logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoPodium Investment logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Trwa wybór obiektu roku

Trwa głosowanie internautów. Wybierają oni obiekt roku. (fot. pixabay.com)
Obiekty zakwalifikowane do II etapu głosowania
Trwa głosowanie internautów na „Obiekt Roku w systemach ALUPROF”. W drugim etapie konkursu jest 51 budynków z Polski i 15 z zagranicy.

Internauci głosują na najciekawszy ich zdaniem obiekt, który powstał w latach 2014-2016 dzięki wykorzystaniu systemów ALUPROF. W trwającym od 16 czerwca drugim etapie konkursu znalazło się 51 budynków z Polski i 15 z zagranicy. Wśród nich znajdują się m.in. Karolkowa Business Park, Port Lotniczy Balice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, ICE Centrum Kongresowe w Krakowie, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Filharmonia w Szczecinie czy NOSPR w Katowicach. Głosowanie internautów potrwa do 5 września br. i wyłoni jeden obiekt, którego twórca otrzyma „Wyróżnienie Internautów”. 

Ideą konkursu jest wyłonienie najciekawszych brył budynków zrealizowanych w systemach ALUPROF oraz promowanie współczesnej architektury, a także stworzenie forum do dyskusji na temat najnowszych projektów i realizacji architektonicznych. Wszystkie obiekty można zobaczyć  na stronie konkursu. 

Całościowe ogłoszenie wyników, zarówno konkursu dla architektów, jaki i plebiscytu dla internautów, odbędzie się 9 września br. na gali w hotelu Warszawianka, która będzie uwieńczeniem konferencji „Systemy aluminiowe w architekturze miast przyszłości”. 

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 50 000 PLN. Zwycięzców wybierze jury w pięcioosobowym składzie: arch. Elżbieta Dziubak, arch. Janusz Pachowski, arch. Włodzimierz Mucha, arch. Piotr Marczak oraz arch. Romuald Loegler.

Patronat merytorycznych nad konkursem objęły SARP I IARP, a patronat medialny: Builder, Świat aluminium, Architektura i Biznes, Architektura.info, e-biurowce, archirama.pl i IA.infoarchitekta.pl .

 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra