Olivia Business Centre logoSchüco International Polska logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPartner Capital Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoArchicom logoEcho Investment logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Trwa wybór obiektu roku

Trwa głosowanie internautów. Wybierają oni obiekt roku. (fot. pixabay.com)
Obiekty zakwalifikowane do II etapu głosowania
Trwa głosowanie internautów na „Obiekt Roku w systemach ALUPROF”. W drugim etapie konkursu jest 51 budynków z Polski i 15 z zagranicy.

Internauci głosują na najciekawszy ich zdaniem obiekt, który powstał w latach 2014-2016 dzięki wykorzystaniu systemów ALUPROF. W trwającym od 16 czerwca drugim etapie konkursu znalazło się 51 budynków z Polski i 15 z zagranicy. Wśród nich znajdują się m.in. Karolkowa Business Park, Port Lotniczy Balice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, ICE Centrum Kongresowe w Krakowie, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Filharmonia w Szczecinie czy NOSPR w Katowicach. Głosowanie internautów potrwa do 5 września br. i wyłoni jeden obiekt, którego twórca otrzyma „Wyróżnienie Internautów”. 

Ideą konkursu jest wyłonienie najciekawszych brył budynków zrealizowanych w systemach ALUPROF oraz promowanie współczesnej architektury, a także stworzenie forum do dyskusji na temat najnowszych projektów i realizacji architektonicznych. Wszystkie obiekty można zobaczyć  na stronie konkursu. 

Całościowe ogłoszenie wyników, zarówno konkursu dla architektów, jaki i plebiscytu dla internautów, odbędzie się 9 września br. na gali w hotelu Warszawianka, która będzie uwieńczeniem konferencji „Systemy aluminiowe w architekturze miast przyszłości”. 

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 50 000 PLN. Zwycięzców wybierze jury w pięcioosobowym składzie: arch. Elżbieta Dziubak, arch. Janusz Pachowski, arch. Włodzimierz Mucha, arch. Piotr Marczak oraz arch. Romuald Loegler.

Patronat merytorycznych nad konkursem objęły SARP I IARP, a patronat medialny: Builder, Świat aluminium, Architektura i Biznes, Architektura.info, e-biurowce, archirama.pl i IA.infoarchitekta.pl .

 

Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra