Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

EKO Nowe usługi w Q22

Użytkownicy biurowca Q22 zrealizowanego przez Echo Investment już wkrótce będą mogli skorzystać z nowych usług
W Q22 pojawi się pralnia sieci Eko-Top, firma Best Flights, a także kancelaria notarialna
Użytkownicy biurowca Q22 już wkrótce będą mogli skorzystać z nowych usług. W obiekcie zrealizowanym w centrum Warszawy przez Echo Investment działalność rozpocznie kancelaria notarialna, firma Best Flights oraz pralnia Eko-Top.

Q22 to budynek, który poza powierzchniami biurowymi oferuje użytkownikom także wiele usług. Wkrótce ich zakres zostanie poszerzony, ponieważ do grona najemców dołączyły kolejne firmy. W budynku pojawi się m.in. pralnia sieci Eko-Top. Wśród nowych najemców jest także firma Best Flights, która oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych i turystycznych dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Działalność w biurowcu rozpocznie też kancelaria notarialna świadcząca usługi nie tylko najemcom, ale i klientom zewnętrznym.

Q22 cieszy się nieustającym zainteresowaniem, w tym również firm działających w sektorze usługowym. Usługi w tego rodzaju obiektach stanowią znakomite uzupełnienie i poprawiają ich funkcjonalność. Poszerzona oferta Q22 z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort jego użytkowników – mówi Michał Żelski, senior leasing manager z działu biur i hoteli Echo Investment.

Poziom wynajmu biurowca Q22 zbliża się obecnie do 80 proc. Wśród jego najemców znajdziemy m.in. Deloitte, Allegro, Linklaters, Boston Scientific, William Demant, Citi Handlowy, Puro Hotels.

Q22 to 155 metrowy budynek biurowy zlokalizowany w centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Obiekt oferuje ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Czternaste piętro budynku przeznaczone zostało pod funkcje specjalne, takie jak m. in. centrum konferencyjne oraz klub fitness, natomiast na pierwszym piętrze znajduje się część restauracyjna. Użytkownicy Q22 mogą korzystać z 348 miejsc 5-kondygnacyjnego parkingu podziemnego. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80 proc.). Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz