Tork

Jedyne takie spotkanie w Polsce

Już wkrótce odbędzie się VI PLGBC Green Building Symposium. Jest to jedyne w Polsce spotkanie przedstawicieli systemów BREEAM, DGNB, HQE, LEED oraz Well Building Standard.

Przedstawiciele najbardziej rozpoznawalnych systemów certyfikacji wielokryterialnych będą debatować nad kwestią optymalizacji kosztów certyfikacji istniejących budynków.

Wydarzenie będzie stanowić okazję do zapoznania się z zaletami oraz możliwościami poszczególnych systemów certyfikacji, a także rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących ich stosowania.

Wśród panelistów znaleźli się m.in.:

  • dr inż. Anna Braune, Research and Trends unit director, DGNB

Anna jest jednym z założycieli German Sustainable Building Council (DGNB), gdzie przez pierwsze dwa lata istnienia stowarzyszenia piastowała stanowisko dyrektora zarządzającego, a obecnie jest dyrektorem działu badań. Jest audytorem certyfikacji DGNB.

  • Natasha Franck, Senior Vice President, Delos (WELL Building Standard)

Natasha Franck pracuje jako Senior Vice President w firmie Delos – spółce działającej w obszarze badań, technologii i nieruchomości, która jest twórcą systemu Well Building Standard®. Natasha brała udział w tworzeniu oraz implementacji pilotażowych wersji systemu i jest praktykiem tematyki, a także Well Accredited Professional i LEED Green Associate.

  • Jane Henley, Special Advisor, Global Market Development, USGBC (LEED)

Jane Henley od 10 lat zaangażowana jest we współtworzenie zielonego budownictwa na skalę międzynarodową. W tym czasie była dyrektorem zarządzającym największej organizacji skupionej na rozwoju zielonego budownictwa – World Green Building Council oraz założycielką i dyrektorem New Zealand Green Building Council. 

  • David Leonard, BREEAM New Construction Manager, BRE (BREEAM)

Jako menedżer działu BREEAM New Construction, David kieruje zespołem ekspertów odpowiedzialnych za globalne działanie systemu BREEAM, dzięki czemu ma wpływ na zielone budownictwo w tysiącach nowych projektów.

  • Patrick Nossent, Chairman, Cerway and Certivea (HQE)

Patrick Nossent jest prezesem Cerway (operator systemu certyfikacji wielokryterialnej HQE) oraz Certivea (jednostka certyfikująca). Patrick jest członkiem założycielem France Green Building Council, członkiem Zarządu Stowarzyszenia QUALITEL oraz Stowarzyszenia HQE. 

Więcej o wydarzeniu można przeczytać tu: VI edycja PLGBC Green Building Symposium


0.0
Tagi: PLGBC
Napisz pierwszy komentarz