Tétris Poland logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoSpectra Development logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEcho Investment logoINTERBIURO logoBusiness House logoLC Corp S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoLobos Nieruchomości logoGłówka Pracuje logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Office logoSchüco International Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCHB14 logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoGhelamco Poland logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

TriGranit z Global Brands Award

Árpád Török, Prezes firmy TriGranit
Árpád Török, Prezes firmy TriGranit
Prezes firmy TriGranit, Árpád Török, został uznany przez „Global Brands Magazine” najbardziej inspirującym prezesem firmy działającej na rynku nieruchomości otrzymując nagrodę Global Brands Award.

Nagroda Lidera, przyznawana przez redakcję czasopisma brandingowego „Global Brands Magazine”. W 2016 r. tytuł najbardziej inspirującego prezesa firmy działającej na rynku nieruchomości uzyskał Árpád Török, prezes firmy TriGranit. Osiągnięcia zawodowe pana Töröka w przeszłości były już nagradzane. Otrzymał on m.in. tytuł prezesa 2016 r. według „Finance Monthly”, a w 2011 r. Nagrodę Lidera przyznawaną przez „CIJ Magazine”. 

Celem nagrody Global Brands Award jest wyróżnienie wyjątkowości działań, które prowadzone są przez przedsiębiorstwa i jednostki z różnych branż. Przyznawana jest ona firmom i liderom, którzy osiągnęli wyjątkowo wysokie wyniki w dziedzinie finansów, edukacji, nieruchomości lub technologii. W tym roku wśród laureatów znaleźli się dyrektorzy generalni takich grup, jak TATA, Lloyds Banking, UBS AG czy Chanel.

Tytuł najbardziej inspirującej osobowości w branży nieruchomości to wielkie wyróżnienie. Osobiście jestem przekonany, że inspirowanie innych jest niezbędne, aby móc się rozwijać i osiągać wyjątkowe wyniki, zarówno na poziomie osobistym, jak i korporacyjnym. To jest naszym celem w TriGranit i wierzę w to nie tylko ja, ale też cała firma – mówi Árpád Török, prezes TriGranit.

Nominacje firm do nagród przyjmowane są przez cały rok w szerokim zakresie kategorii. Oceniane są one przez niezależną, zewnętrzną agencję badawczą. Zespół pracowników czasopisma dodatkowo zbiera dane dotyczące nominowanych spółek i osób, pochodzące z różnych źródeł, w tym od zewnętrznych dostawców danych i z rocznych sprawozdań.

Árpád Török od ponad 20 lat pełni funkcje wykonawcze i zarządzające w obszarze wynajmu, rozwoju i transakcji na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, Rosji i Grecji. Prezesem firmy TriGranit jest on od 2009 r. W latach 2009-2016 firma TriGranit uzyskała ponad 1 mld euro na operacjach finansowania i refinansowania, dzięki czemu było możliwe wykonanie inwestycji o łącznej powierzchni ponad 900 000 mkw. Część z tych inwestycji została już zakończona, inne są w budowie. Aktywna sprzedaż aktywów w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym przejęcie przez TPG w 2015 r., w ostatnich 7 latach dała łączną wartość transakcji 1,2 mld euro. Árpád Török jest członkiem Królewskiego Stowarzyszenia Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS). W 2012 r. został uhonorowany przez prezydenta Węgier Węgierskim Orderem Zasługi – Złotym Krzyżem. 

Tagi: TriGranit
Napisz pierwszy komentarz
mantra