Tétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoCity Space logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGTV Lighting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKwiaty dla biura logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoRIS Kotes logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

TriGranit z Global Brands Award

Árpád Török, Prezes firmy TriGranit
Árpád Török, Prezes firmy TriGranit
Prezes firmy TriGranit, Árpád Török, został uznany przez „Global Brands Magazine” najbardziej inspirującym prezesem firmy działającej na rynku nieruchomości otrzymując nagrodę Global Brands Award.

Nagroda Lidera, przyznawana przez redakcję czasopisma brandingowego „Global Brands Magazine”. W 2016 r. tytuł najbardziej inspirującego prezesa firmy działającej na rynku nieruchomości uzyskał Árpád Török, prezes firmy TriGranit. Osiągnięcia zawodowe pana Töröka w przeszłości były już nagradzane. Otrzymał on m.in. tytuł prezesa 2016 r. według „Finance Monthly”, a w 2011 r. Nagrodę Lidera przyznawaną przez „CIJ Magazine”. 

Celem nagrody Global Brands Award jest wyróżnienie wyjątkowości działań, które prowadzone są przez przedsiębiorstwa i jednostki z różnych branż. Przyznawana jest ona firmom i liderom, którzy osiągnęli wyjątkowo wysokie wyniki w dziedzinie finansów, edukacji, nieruchomości lub technologii. W tym roku wśród laureatów znaleźli się dyrektorzy generalni takich grup, jak TATA, Lloyds Banking, UBS AG czy Chanel.

Tytuł najbardziej inspirującej osobowości w branży nieruchomości to wielkie wyróżnienie. Osobiście jestem przekonany, że inspirowanie innych jest niezbędne, aby móc się rozwijać i osiągać wyjątkowe wyniki, zarówno na poziomie osobistym, jak i korporacyjnym. To jest naszym celem w TriGranit i wierzę w to nie tylko ja, ale też cała firma – mówi Árpád Török, prezes TriGranit.

Nominacje firm do nagród przyjmowane są przez cały rok w szerokim zakresie kategorii. Oceniane są one przez niezależną, zewnętrzną agencję badawczą. Zespół pracowników czasopisma dodatkowo zbiera dane dotyczące nominowanych spółek i osób, pochodzące z różnych źródeł, w tym od zewnętrznych dostawców danych i z rocznych sprawozdań.

Árpád Török od ponad 20 lat pełni funkcje wykonawcze i zarządzające w obszarze wynajmu, rozwoju i transakcji na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, Rosji i Grecji. Prezesem firmy TriGranit jest on od 2009 r. W latach 2009-2016 firma TriGranit uzyskała ponad 1 mld euro na operacjach finansowania i refinansowania, dzięki czemu było możliwe wykonanie inwestycji o łącznej powierzchni ponad 900 000 mkw. Część z tych inwestycji została już zakończona, inne są w budowie. Aktywna sprzedaż aktywów w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym przejęcie przez TPG w 2015 r., w ostatnich 7 latach dała łączną wartość transakcji 1,2 mld euro. Árpád Török jest członkiem Królewskiego Stowarzyszenia Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS). W 2012 r. został uhonorowany przez prezydenta Węgier Węgierskim Orderem Zasługi – Złotym Krzyżem. 


0.0
Tagi: TriGranit
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra