BC INVESTMENTS sp z o.o. logoBusiness House logoOnyx Business Point logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGłówka Pracuje logoKwiaty dla biura logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoLobos Nieruchomości logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArchicom logoTorus logoSchüco International Polska logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Office logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEcho Investment logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCHB14 logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Oficjalne otwarcie biurowca Atrium 2

Moment przecięcia wstęgi.
Skanska przecięła wstęgę w swojej najnowszej inwestycji biurowej na warszawskiej Woli. Uroczystość oficjalnego otwarcia Atrium 2 odbyła się na 10 piętrze budynku przy ulicy Pereca.

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli najemców, architektów oraz firmy. Podczas wydarzenia zaprezentowana została historia tworzenia pierwszego muralu w Warszawie, który zainspirowany jest wątkiem zrównoważonych miast. Powstał on początku września na ścianie kamienicy tuż przy kompleksie Atrium. Mural „Zrównoważone miasto” ma 800 mkw. powierzchni. Do jego stworzenia Skanska zaangażowała firmę Good Looking Studio specjalizującą się w ręcznie malowanej reklamie i muralach. Autorem projektu jest Dawid Ryski, grafik i plakacista.


Z Wolą jesteśmy szczególnie związani. Łączna powierzchnia biur, które dostarczyliśmy i dostarczymy w tej dzielnicy przekroczy dwukrotnie powierzchnię Ogrodu Saskiego. Mimo tak dużej liczby realizacji, każdą powierzoną nam przestrzeń pieczołowicie opracowujemy, tak by stanowiła ciągłość i jednocześnie ulepszenie otaczającego fragmentu miasta. Atrium 2 i jego okolice to namacalny przykład tej sztuki tworzenia miejsc – wystarczy, że wejdziemy kilka kroków w głąb zabudowań, a trafimy na ciekawą, nawiązującą do typowo warszawskiego modernizmu architekturę, obudowaną starannie zaprojektowanym otoczeniem. To miejsca z klimatem, do których lubią też wracać nasi najemcy – powiedział podczas uroczystości Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.


W trakcie uroczystości otwarcia biurowca odbyła się m.in. wystawa prac autorstwa Dawida Ryskiego. W trakcie uroczystości Skanska zaprezentowała również działanie usługi SwopCar. Uczestnicy wydarzenia mogli też zagrać w grę planszową związaną z korzystaniem z zielonych rozwiązań budynku, który będzie certyfikowany w systemie LEED na poziomie platynowym. W pobliżu biurowca Atrium 2 staną dwa inne parki biurowe firmy Skanska, czyli Generation Park i Spark. W budynku działają już biura jego najemców, takich jak Credit Suisse, Dla Piper oraz Bravura Solutions. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra