Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoRIS Kotes logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKart Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Oficjalne otwarcie biurowca Atrium 2

Moment przecięcia wstęgi.
Skanska przecięła wstęgę w swojej najnowszej inwestycji biurowej na warszawskiej Woli. Uroczystość oficjalnego otwarcia Atrium 2 odbyła się na 10 piętrze budynku przy ulicy Pereca.

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli najemców, architektów oraz firmy. Podczas wydarzenia zaprezentowana została historia tworzenia pierwszego muralu w Warszawie, który zainspirowany jest wątkiem zrównoważonych miast. Powstał on początku września na ścianie kamienicy tuż przy kompleksie Atrium. Mural „Zrównoważone miasto” ma 800 mkw. powierzchni. Do jego stworzenia Skanska zaangażowała firmę Good Looking Studio specjalizującą się w ręcznie malowanej reklamie i muralach. Autorem projektu jest Dawid Ryski, grafik i plakacista.


Z Wolą jesteśmy szczególnie związani. Łączna powierzchnia biur, które dostarczyliśmy i dostarczymy w tej dzielnicy przekroczy dwukrotnie powierzchnię Ogrodu Saskiego. Mimo tak dużej liczby realizacji, każdą powierzoną nam przestrzeń pieczołowicie opracowujemy, tak by stanowiła ciągłość i jednocześnie ulepszenie otaczającego fragmentu miasta. Atrium 2 i jego okolice to namacalny przykład tej sztuki tworzenia miejsc – wystarczy, że wejdziemy kilka kroków w głąb zabudowań, a trafimy na ciekawą, nawiązującą do typowo warszawskiego modernizmu architekturę, obudowaną starannie zaprojektowanym otoczeniem. To miejsca z klimatem, do których lubią też wracać nasi najemcy – powiedział podczas uroczystości Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.


W trakcie uroczystości otwarcia biurowca odbyła się m.in. wystawa prac autorstwa Dawida Ryskiego. W trakcie uroczystości Skanska zaprezentowała również działanie usługi SwopCar. Uczestnicy wydarzenia mogli też zagrać w grę planszową związaną z korzystaniem z zielonych rozwiązań budynku, który będzie certyfikowany w systemie LEED na poziomie platynowym. W pobliżu biurowca Atrium 2 staną dwa inne parki biurowe firmy Skanska, czyli Generation Park i Spark. W budynku działają już biura jego najemców, takich jak Credit Suisse, Dla Piper oraz Bravura Solutions. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra