Kwiaty dla biura logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoOmnitech Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDorbud S.A. logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoBusiness House logoCHB14 logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Oficjalne otwarcie biurowca Atrium 2

Moment przecięcia wstęgi.
Skanska przecięła wstęgę w swojej najnowszej inwestycji biurowej na warszawskiej Woli. Uroczystość oficjalnego otwarcia Atrium 2 odbyła się na 10 piętrze budynku przy ulicy Pereca.

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli najemców, architektów oraz firmy. Podczas wydarzenia zaprezentowana została historia tworzenia pierwszego muralu w Warszawie, który zainspirowany jest wątkiem zrównoważonych miast. Powstał on początku września na ścianie kamienicy tuż przy kompleksie Atrium. Mural „Zrównoważone miasto” ma 800 mkw. powierzchni. Do jego stworzenia Skanska zaangażowała firmę Good Looking Studio specjalizującą się w ręcznie malowanej reklamie i muralach. Autorem projektu jest Dawid Ryski, grafik i plakacista.


Z Wolą jesteśmy szczególnie związani. Łączna powierzchnia biur, które dostarczyliśmy i dostarczymy w tej dzielnicy przekroczy dwukrotnie powierzchnię Ogrodu Saskiego. Mimo tak dużej liczby realizacji, każdą powierzoną nam przestrzeń pieczołowicie opracowujemy, tak by stanowiła ciągłość i jednocześnie ulepszenie otaczającego fragmentu miasta. Atrium 2 i jego okolice to namacalny przykład tej sztuki tworzenia miejsc – wystarczy, że wejdziemy kilka kroków w głąb zabudowań, a trafimy na ciekawą, nawiązującą do typowo warszawskiego modernizmu architekturę, obudowaną starannie zaprojektowanym otoczeniem. To miejsca z klimatem, do których lubią też wracać nasi najemcy – powiedział podczas uroczystości Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.


W trakcie uroczystości otwarcia biurowca odbyła się m.in. wystawa prac autorstwa Dawida Ryskiego. W trakcie uroczystości Skanska zaprezentowała również działanie usługi SwopCar. Uczestnicy wydarzenia mogli też zagrać w grę planszową związaną z korzystaniem z zielonych rozwiązań budynku, który będzie certyfikowany w systemie LEED na poziomie platynowym. W pobliżu biurowca Atrium 2 staną dwa inne parki biurowe firmy Skanska, czyli Generation Park i Spark. W budynku działają już biura jego najemców, takich jak Credit Suisse, Dla Piper oraz Bravura Solutions. 

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra