Echo Investment logoTriGranit Corporation logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLobos Nieruchomości logoALLCON INVESTMENT logoKwiaty dla biura logoDorbud S.A. logoWOMAK HOLDING logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCHB14 logoHexagon logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoSchüco International Polska logoBREMA Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Oficjalne otwarcie biurowca Atrium 2

Moment przecięcia wstęgi.
Skanska przecięła wstęgę w swojej najnowszej inwestycji biurowej na warszawskiej Woli. Uroczystość oficjalnego otwarcia Atrium 2 odbyła się na 10 piętrze budynku przy ulicy Pereca.

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli najemców, architektów oraz firmy. Podczas wydarzenia zaprezentowana została historia tworzenia pierwszego muralu w Warszawie, który zainspirowany jest wątkiem zrównoważonych miast. Powstał on początku września na ścianie kamienicy tuż przy kompleksie Atrium. Mural „Zrównoważone miasto” ma 800 mkw. powierzchni. Do jego stworzenia Skanska zaangażowała firmę Good Looking Studio specjalizującą się w ręcznie malowanej reklamie i muralach. Autorem projektu jest Dawid Ryski, grafik i plakacista.


Z Wolą jesteśmy szczególnie związani. Łączna powierzchnia biur, które dostarczyliśmy i dostarczymy w tej dzielnicy przekroczy dwukrotnie powierzchnię Ogrodu Saskiego. Mimo tak dużej liczby realizacji, każdą powierzoną nam przestrzeń pieczołowicie opracowujemy, tak by stanowiła ciągłość i jednocześnie ulepszenie otaczającego fragmentu miasta. Atrium 2 i jego okolice to namacalny przykład tej sztuki tworzenia miejsc – wystarczy, że wejdziemy kilka kroków w głąb zabudowań, a trafimy na ciekawą, nawiązującą do typowo warszawskiego modernizmu architekturę, obudowaną starannie zaprojektowanym otoczeniem. To miejsca z klimatem, do których lubią też wracać nasi najemcy – powiedział podczas uroczystości Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.


W trakcie uroczystości otwarcia biurowca odbyła się m.in. wystawa prac autorstwa Dawida Ryskiego. W trakcie uroczystości Skanska zaprezentowała również działanie usługi SwopCar. Uczestnicy wydarzenia mogli też zagrać w grę planszową związaną z korzystaniem z zielonych rozwiązań budynku, który będzie certyfikowany w systemie LEED na poziomie platynowym. W pobliżu biurowca Atrium 2 staną dwa inne parki biurowe firmy Skanska, czyli Generation Park i Spark. W budynku działają już biura jego najemców, takich jak Credit Suisse, Dla Piper oraz Bravura Solutions. 

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra