Kwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPRO-INVEST S.A. logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoArchicom logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTorus logoDorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOnyx Business Point logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

High5ive komercjalizowany przez Knight Frank

High5ive - panorama
High5ive - panorama
Firma doradcza Knight Frank skomercjalizuje partery handlowe wszystkich pięciu budynków, które wchodzą w skład kompleksu High5ive w Krakowie. Inwestycja ta realizowana jest przez Skanska Property Poland.

Projekt High5ive będzie oddawany do użytku etapami. Pierwszy z nich obejmuje dwa budynki, które sąsiadują z Galerią Krakowską. Zostanie on zrealizowany już pod koniec 2017 r. 

 

Proponowana przez nas wizja komercjalizacji będzie dostosowana do miejsca, które tętni życiem i pozostaje w ciągłym ruchu. W lokalach będzie można zrobić zakupy w sklepach marek, które znacząco rozszerzą ofertę dostępną w okolicy. Ważny jest również aspekt miastotwórczy. Chcemy, by High5ive stało się również miejscem spotkań, dlatego zadbamy o bogatą ofertę gastronomiczną i ciekawe przestrzenie zachęcające do spędzania czasu w kompleksie. Będziemy poszukiwać partnerów, którzy będą mieli pomysł na odpowiednie wykorzystanie tej przestrzeni – mówi Marta Keszkowska, leasing manager w dziale wynajmu powierzchni handlowych w Knight Frank.  

 

Wg założeń nowy projekt Skanska Property Poland stworzy przestrzeń dostępną nie tylko dla pracowników biur, ale także dla mieszkańców Krakowa i turystów. Kompleks High5ive powstaje na niezagospodarowanym do tej pory obszarze obok Dworca Głównego. Zgodnie z planem pierwsze dwa budynki będą dostępne już na przełomie 2017 i 2018 roku. Całkowita powierzchnia kompleksu wyniesie ok. 70 000 mkw., z czego około 7000 mkw. stanowić będą lokale handlowo-usługowe oraz strefy rozrywki i odpoczynku.

 

Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra