Forbo Flooring Systems Polska logoTorus logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

High5ive komercjalizowany przez Knight Frank

High5ive - panorama
High5ive - panorama
Firma doradcza Knight Frank skomercjalizuje partery handlowe wszystkich pięciu budynków, które wchodzą w skład kompleksu High5ive w Krakowie. Inwestycja ta realizowana jest przez Skanska Property Poland.

Projekt High5ive będzie oddawany do użytku etapami. Pierwszy z nich obejmuje dwa budynki, które sąsiadują z Galerią Krakowską. Zostanie on zrealizowany już pod koniec 2017 r. 

 

Proponowana przez nas wizja komercjalizacji będzie dostosowana do miejsca, które tętni życiem i pozostaje w ciągłym ruchu. W lokalach będzie można zrobić zakupy w sklepach marek, które znacząco rozszerzą ofertę dostępną w okolicy. Ważny jest również aspekt miastotwórczy. Chcemy, by High5ive stało się również miejscem spotkań, dlatego zadbamy o bogatą ofertę gastronomiczną i ciekawe przestrzenie zachęcające do spędzania czasu w kompleksie. Będziemy poszukiwać partnerów, którzy będą mieli pomysł na odpowiednie wykorzystanie tej przestrzeni – mówi Marta Keszkowska, leasing manager w dziale wynajmu powierzchni handlowych w Knight Frank.  

 

Wg założeń nowy projekt Skanska Property Poland stworzy przestrzeń dostępną nie tylko dla pracowników biur, ale także dla mieszkańców Krakowa i turystów. Kompleks High5ive powstaje na niezagospodarowanym do tej pory obszarze obok Dworca Głównego. Zgodnie z planem pierwsze dwa budynki będą dostępne już na przełomie 2017 i 2018 roku. Całkowita powierzchnia kompleksu wyniesie ok. 70 000 mkw., z czego około 7000 mkw. stanowić będą lokale handlowo-usługowe oraz strefy rozrywki i odpoczynku.

 


0.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra