bcb wrzesień 2020

Świątecznie w biurowcu ASTORIA

ASTORIA Premium Offices, fot. M. Kuszela
ASTORIA Premium Offices, fot. M. Kuszela
Jutro w podcieniach budynku ASTORIA Premium Offices rozpocznie się Jarmark Świąteczny. Wystawcy na tę okazję przygotowali szeroką ofertę kulinarną. Przez dziesięć dni odwiedzający będą mogli skosztować różnych świątecznych przysmaków.

ASTORIA Premium Offices zaprasza mieszkańców Warszawy do odwiedzenia Targu Świątecznego. Organizatorem wydarzenia jest właściciel budynku STRABAG Real Estate. Inicjatywa ta podkreśla charakter obiektu, który łączy strefę biurową z otwartą dla lokalnej społeczności przestrzenią handlową. 
Jarmark to nie tylko okazja do świętowania, ale także pomagania. Przez cały czas jego trwania prowadzona będzie zbiórka charytatywna przy współpracy z fundacją Omnibus. Zebrane pieniądze wesprą uzdolnione dzieci z niezamożnych rodzin.  


Pragniemy, by ASTORIA była atrakcyjną przestrzenią miejską, która zaprasza i angażuje warszawiaków. Chcemy wykorzystać to, że znajduje się w samym sercu stołecznego Śródmieścia i wprowadzić odrobinę świątecznej magii do tętniącego życiem, dynamicznego centrum miasta. Dodatkowo, razem z fundacją Omnibus, za pośrednictwem Jarmarku możemy pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia – mówi Barbara Harrer, dyrektor projektu ASTORIA Premium Offices w STRABAG Real Estate.


Na gości czekać będzie sześć stoisk ze świątecznymi specjałami, takimi jak np. barszcz i pierogi. Oprócz ciepłych dań, zimnych przekąsek i słodkości, goście będą mogli także spróbować różnych win. 


Jarmark rozpoczyna się we wtorek, 6 grudnia o godzinie 16:00 i potrwa przez dziesięć dni – do 15 grudnia. W tygodniu targ można odwiedzać w godzinach 16.00-20.00, natomiast w weekend od 12.00 do 20.00.

 


0.0
Tagi: Astoria
Napisz pierwszy komentarz