bcb wrzesień 2020

ALUPROF Kreatorem Budownictwa 2016

Logo firmy ALUPROF S.A.
Logo firmy ALUPROF S.A.
Tytułem Kreatora Budownictwa 2016 zostali uhonorowani firma ALUPROF SA oraz prezes zarządu Tomasz Grela. Jest to nagroda przyznawana przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów. Jej cel to wyróżnienie pasji laureatów oraz ich wpływu na kształtowanie rzeczywistości budowlanej.

Zakończyła się szósta edycja wydarzenia. Nad projektem patronat sprawuje Polska Izba Inżynierów Budownictwa. Tytuł Kreatora Budownictwa Roku otrzymują zarówno firmy, jak i przedsiębiorcy. Przyznawany jest on za takie działania, jak promowanie dobrych praktyk, etyczne zachowania, które inspirują i motywują do dalszych działań. Laureaci nagradzani są także za jakość produktów, innowacyjne technologie oraz nowatorskie rozwiązania. Wasza praca i wasza działalność jest rzeczywiście imponująca. Chciałoby się rzec, że dobrze by było, gdyby to wszystko było szeroko pokazywane w Polsce i za granicą - podsumował pracę finalistów Andrzej Roch Dobrucki, Prezes Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

 

ALUPROF nieustannie przykłada ogromną wagę do ciągłego rozwoju oraz utrzymywania najwyższego poziomu swoich wyrobów oraz usług. Cieszy mnie wyróżnienie przyznane mi indywidualnie, jednak jeszcze więcej radości sprawiło mi wyróżnienie przyznane całej firmie. Jest to uhonorowanie pracy całego zespołu, który działa na rzecz jej rozwoju - powiedział Tomasz Grela, Prezes Zarządu ALUPROF S.A.

 

ALUPROF SA to firma będąca jednym z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa. Oferuje ona systemy okienno-drzwiowe, fasadowe oraz rolet i bram.  Na technologiach ALUPROF SA powstają największe inwestycje użyteczności publicznej, budynki takie jak np.: Sky Tower we Wrocławiu, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Royal Wilanów w Warszawie,Quattro Business Park Five w Krakowie czy Stadion Narodowy w Warszawie.

 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz