Giant

Silesia Star skomercjalizowana w 75 proc.

Kompleks biurowo – usługowy Silesia Star
Kompleks biurowo – usługowy Silesia Star
Zrealizowany przez LC Corp SA kompleks biurowo – usługowy przyciąga najemców. Obecny poziom komercjalizacji biurowca Silesia Star w Katowicach wynosi 75 proc. powierzchni.

W centrum Katowic znajduje się zespół dwóch budynków biurowych o nazwie Silesia Star. Drugi z nich został oddany do użytku we wrześniu br. To w nim swoje biuro o powierzchni 4417 mkw. otworzyła firma Mentor Graphics. Wkrótce swoją działalność w biurowcu rozpoczną kolejni najemcy. Ponad 1800 mkw. zajmie Fitness Academy, a niemal 1000 mkw. wynajmować będą biura serwisowane Smart Office.

 

Wysoki poziom komercjalizacji naszej inwestycji to dla nas duży sukces, ale przede wszystkim potwierdzenie, że biurowiec Silesia Star jest dobrze postrzegany przez klientów na śląskim rynku. Cieszymy się, że dzięki naszej inwestycji zapewniamy nowoczesne, przyjazne i wygodne środowisko pracy, a dodatkowo możemy uczestniczyć w dynamicznym rozwoju Katowic – mówi Piotr Pirogowicz, dyrektor ds. najmu LC Corp SA

 

Budynek A oferuje 12 980 mkw. całkowitej powierzchni biurowej, która została już w całości wynajęta. Z kolei w budynku B z 12 400 mkw. powierzchni pozostało jeszcze do wynajęcia 5700 mkw. Na parterze inwestycji zostało jeszcze około 880 mkw. powierzchni przeznaczonej na lokale usługowo - handlowe.


Inwestycja Silesia Star znajduje się w centrum Katowic, przy ul. Uniwersyteckiej 18. Projekt ten składa się z dwóch 8-kondygnacyjnych budynków połączonych ze sobą pasażem handlowo-usługowym. Obiekt posiada parking oferujący 250 miejsc postojowych. Znajduje się on w części parterowej i podziemnej kompleksu. Silesia Star to jedna z największych inwestycji biurowych zrealizowanych ostatnio na Śląsku.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz