Tętnowski Development Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoWOMAK HOLDING logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCity Space logoGTV Lighting logoHexagon logoKart Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGhelamco Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLC Corp S.A. logoLobos Nieruchomości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoCHB14 logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoALLCON INVESTMENT logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoArchicom logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoEcophon Saint-Gobain logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKwiaty dla biura logoPRO-INVEST S.A. logoBusiness House logoTriGranit Corporation logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Inżynierowie w łódzkim biurowcu

Biurowiec Symetris Business Park - wnętrze
W zrealizowanym przez Echo Investment budynku I etapu Symetris Business Park zlokalizowane zostanie nowe centrum inżynieryjne elektroniki globalnego dostawcy motoryzacyjnego, tj. firmy ZF TRW. W procesie poszukiwania nowej powierzchni firmie doradzali eksperci JLL.

ZF TRW to kolejny najemca po Nordea Bank AB i Philips Polska, który podjął decyzję o wynajęciu nowoczesnej powierzchni biurowej w I etapie kompleksu Symetris Business Park. Nasz budynek spełnił oczekiwania najemcy tworzącego nowoczesne centrum inżynieryjne elektroniki w Łodzi. Ta umowa to kolejny ważny krok w procesie komercjalizacji naszej łódzkiej inwestycji. Budynek I etapu jest już wynajęty w blisko 80 proc. Obecnie trwa budowa drugiego budynku Symetris Business Park, który dostarczy na rynek 9500 mkw. powierzchni biurowej. Oddanie do użytku planujemy na jesień 2017 r. – mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur Echo Investment.

 

ZF TRW jest producentem i dystrybutorem aktywnych oraz pasywnych systemów bezpieczeństwa. Firma obsługuje największych producentów pojazdów na całym świecie. Jej oddziały znajdują się w 20 krajach. ZF TRW finansuje 22 centra techniczne i 13 torów testowych na kluczowych rynkach na całym świecie. Na lokalizację dla swojego nowego centrum inżynieryjnego elektroniki w Łodzi firma wynajęła niemal 2400 mkw. w budynku I etapu Symetris Business Park. 

 

Zdecydowaliśmy o dywersyfikacji swoich lokalizacji w Polsce. Oprócz oddziału w Częstochowie, który liczy dzisiaj ponad 300 osób, już w maju uruchomimy również duże Centrum inżynieryjne elektroniki w Łodzi. Docelowo pracę w nim znajdzie 200 osób. Obecnie centrum w Częstochowie zajmuje się projektowaniem i rozwojem elektronicznych systemów bezpieczeństwa dla przemysłu samochodowego. Nasza organizacja funkcjonuje w ramach globalnej struktury współpracując z innymi jednostkami badawczo – rozwojowymi na całym świecie, między innymi w USA, Niemczech, Anglii i Chinach. Obecnie poszukujemy głównie inżynierów elektroników i informatyków. Wybraliśmy Łódź ze względu na dostępność wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz znaczną ilość wyższych uczelni o profilu technicznym – informuje Rafał Zatorski, dyrektor Centrum Inżynieryjnego Elektroniki, ZF TRW. 

 

Symetris Business Park to kompleks biurowy o 17 500 mkw. powierzchni. Zlokalizowany jest on przy al. Piłsudskiego. Budynek posiada zielony certyfikat BREEAM.

 

Napisz pierwszy komentarz
My Hive - gif 13 luty - 13 kwietnia
mantra