Kinnarps Polska Sp. z o.o.

EPAM w O3

O3 Business Campus w Krakowie
O3 Business Campus w Krakowie
Firma EPAM należąca do światowych liderów w zakresie inżynierii oprogramowania wprowadziła się kompleksu O3 Business Campus. W biurowcu realizowanym przez Echo Investment w Krakowie firma wynajęła blisko 3500 mkw. powierzchni biurowej.

Firma EPAM zajmuje się opracowywaniem rozwiązań IT dla wiodących marek z takich sektorów jak finanse, e-commerce, media, hi-tech czy turystyka. W Polsce EPAM swoje oddziały ma w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i w Warszawie. Powstały one w dużej mierze po to, aby obsługiwać dużych, globalnych klientów i realizować ambitne plany rozwojowe firmy. Docelowo do końca 2017 r. EPAM planuje zatrudniać w Polsce około 2000 osób.


Klienci EPAM to szeroki wachlarz firm z sektora IT z całego świata. Jest nam bardzo miło, że międzynarodowy lider branży nowoczesnych technologii wybrał na swoja siedzibę O3 Business Campus. Nasz biurowiec to doskonały przykład projektu oferującego nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które są cenione nie tylko przez firmy, ale również przez najbardziej utalentowanych profesjonalistów szukających rozwoju w branży IT – mówi Joanna Nicińska, regionalny dyrektor ds. wynajmu w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.


W ramach zintegrowanych usług świadczonych EPAM, w procesie wynajmu powierzchni doradzała firma CBRE. Jesteśmy dumni, że firma CBRE może kompleksowo wspierać rozwój EPAM w całym kraju. W Krakowie jest to już druga lokalizacja tej firmy, pierwsze biuro mieści się w Quattro Business Park. Wybierając położony niedaleko od pierwszego biura park biznesowy O3 Business Campus, firma EPAM zapewniła sobie swobodny rozwój firmy w jednej lokalizacji na kolejne lata. Przewidywana ekspansja EPAM została pieczołowicie zaplanowana w korelacji z rozbudową kompleksu biurowego O3 Business Campus – komentuje Rafał Sękowski, starszy negocjator, Advisory and Transaction Services, Dział Powierzchni Biurowych CBRE.

 

O3 Business Campus to nowoczesny park biurowy w Krakowie. Powstaje on w dzielnicy Prądnik Biały u zbiegu ulic Opolskiej i al. 29 listopada. Inwestycja składa się z trzech 12-kondygnacyjnych budynków biurowych. Łącznie oferują one 58 000 mkw. powierzchni. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra