Fabryka Mebli Biurowych MDD logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoTorus logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Dwa obiekty CA IMMO wynajęte w 100 proc.

Saski Crescent
Saski Crescent
Rok 2016 został zakończony przez CA IMMO podpisaniem umów, które zaowocowały 100 proc. wynajmem obiektów Saski Crescent oraz Wspólna 47/49, a także renegocjacjami w obiekcie Warsaw Towers.

Atos jest międzynarodowym liderem w branży usług informatycznych. Do tej pory wynajmował on 2500 mkw. w budynku Saski Crescent. Firma zdecydowała się jednak na powiększenie siedziby o kolejne 1670 mkw. W obiekcie Saski Crescent swoje biura otwarły także takie firmy jak Chubb oraz Duda Holding. Chubb to spółka, która specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych i osobowych. Z kolei Duda Holding to firma zarządzająca spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak: inwestycje, finanse, motoryzacja, nieruchomości i przemysł. Obaj najemcy zostaną na ulicy Królewskiej przez kolejnych 5 lat. Podpisanie ww. umów sprawiło, że budynek jest w całości wynajęty - komentuje Kamila Piekarska, Asset Manager w CA IMMO.

 

Kolejne renegocjacje dotyczą firmy Covance. Jest to międzynarodowa korporacja działająca w branży rozwoju produktów medycznych, specjalizująca się w badaniach klinicznych. Przedłużyła ona swoją obecną umowę najmu w budynku Wspólna 47/49. W obiekcie tym najemca obecny jest już od 2001 r. i przez kolejnych 5 lat będzie zajmować dwa piętra o łącznej powierzchni 1370 mkw. 

 

CA IMMO podpisało również umowę o przedłużeniu najmu z firmą rekrutacyjną Grafton. Powiększyła ona swoje dotychczasowe biuro i przeniosła się o 8 pięter wyżej w budynku Warsaw Towers przy ul. Siennej. Nowa siedziba firmy ma 560 mkw. powierzchni. 

 

W portfolio CA IMMO, znajdują się następujące budynki: Warsaw Towers Bitwy Warszawskiej Business Center, Saski Crescent Saski Point, Sienna Center, oraz Wspólna 47/49 w Warszawie, a także Avia w Krakowie. Łącznie w Polsce CA IMMO zarządza ponad 100 000 mkw. powierzchni biurowej. 

 


0.0
Tagi: CA Immo
Napisz pierwszy komentarz
mantra