Kinnarps nowy

Maraton z Grupą OLX

Biurowiec Maraton
Biurowiec Maraton
W połowie br. do poznańskiego budynku Maraton przeprowadzą się trzy największe serwisy ogłoszeniowe w Polsce.

Należące do globalnego koncernu Naspers serwisy, takie jak OLX, OTOMOTO i Otodom, wynajęły około 5000 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Maraton. Grupa OLX wprowadzi się do Maratonu w czerwcu br.

 

Potrzebowaliśmy sporego, nowoczesnego biura w centrum miasta. Nasz zespół liczy obecnie ponad 200 osób i rozrastamy się dużym tempie. Dlatego szukaliśmy miejsca, które będziemy mogli dopasowywać do naszych potrzeb. I nie chodzi tu tylko o liczbę metrów kwadratowych, bo te potrzeby są tak różne, jak ludzie, którzy u nas pracują. Potrzebujemy więc przestrzeni do kreatywnej pracy, burzliwych narad, meet-upów dla programistów, spotkań z użytkownikami podczas testów, czy strefy, w której można po prostu spokojnie porozmawiać przez telefon. Stworzymy w Maratonie unikalne miejsce do pracy. Chcemy przełamywać stereotypy, bo tego oczekują nasi pracownicy. Ważne jest dla nas nie tylko wnętrze budynku, ale również jego otoczenie, bliskość terenów rekreacyjnych czy łatwość dojazdu rowerem – mówi Marcin Urbańczyk, dyrektor zarządzający Grupy OLX.

 

Biurowiec Maraton oferuje 25 000 mkw. powierzchni najmu. Obiekt jest precertyfikowany w systemie LEED na poziomie Gold. Generalnym wykonawcą obiektu jest Skanska S.A. Projekt architektoniczny budynku przygotowała pracownia CDF Architekci. Za komercjalizację obiektu odpowiada Skanska Property Poland. Wśród najemców Maratonu znalazły się już firmy ROCKWOOL GBSC, Sii, APS, Bridgestone EBS, Century Link, Duni European Finance Function czy REHAU Business Services. 

 


0.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz