Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Lider Jakości 5-lecia

Logo firmy ALUPROF
Logo firmy ALUPROF
ALUPROF otrzymał nagrodę Konsumenckiego Lidera Jakości 5-lecia.

Firma z Bielska Białej otrzymała nagrodę w kategorii profile i systemy aluminiowe. Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 5-lecia jest nagrodą uznaniową, którą przyznaje się w oparciu o opinie odbiorców. Były one zbierane w ciągu ostatnich pięciu lat w trakcie badań przeprowadzonych w ogólnopolskim programie konsumenckim. Zdaniem respondentów, którzy brali w nich udział, ALUPROF wyróżnia się m.in.: rozpoznawalnością, łatwością montażu i konkurencyjnymi cenami, a także dostarcza na rynek produkty wysokiej jakości. 

 

Ta zaszczytna nagroda jest wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu. Szczególne laury uznania należą się naszym inżynierom, którzy sukcesywnie zaskakują rynek innowacyjnymi pomysłami. Cieszą nas takie chwilę, kiedy okazuje się, że ten wysiłek został doceniony. Zaufanie konsumentów to najlepsze wyróżnienie – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF.

 

O tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 5-lecia ubiegać mogli się jedynie wielokrotni laureaci Złotego Godła, wyłonieni w oparciu o opinie użytkowników oraz inwestorów. Decydująca była także częstotliwość wskazań marki w kategoriach takich, jak: najlepsza jakość, najlepsza relacja ceny do jakości oraz najczęstsze wykorzystanie. 

 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
mantra