COTEX Office Centre logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoArchicom logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoKontor logoINTERBIURO logoTétris Poland logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Interbiuro zaprasza na głośne „Milczenie”

Kadr z filmu "Milczenie"
Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu "Milczenie". Jest to adaptacja słynnej powieści Shūsaku Endō wyreżyserowana przez Martina Scorsese.

Już 28 lutego br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Milczenie". Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

 

„Milczenie” to najnowszy film Martin Scorsese, twórcy m.in. „Wilka z Wall Street", „Chłopców z ferajny" czy „Infiltracji". Jest to adaptacja słynnej powieści Shūsaku Endō, a jednocześnie najbardziej osobisty film w karierze reżysera. Ukazuje on życie ludzi w czasach napięć i konfliktów religijnych. Akcja filmu rozgrywa się w XVII wieku. Do Japonii, w której toczy się walka z chrześcijaństwem przybywają dwaj młodzi jezuici, którzy poszukują swojego nauczyciela. Wszystko to, czego doświadczą wystawi na próbę nie tylko ich umiejętności przetrwania, ale także wszystko to w co wierzą.

 

 

W rolach głównych występują Andrew Garfield, Adam Driver oraz Liam Neeson. Andrew Garfield jest zdobywcą nagrody BAFTA. Aktor jest także nominowany do Złotego Globu za rolę w „The Social Network”. Jednym z filmów, w których ostatnio zgrał była „Przełęcz ocalonych” Mela Gibsona. Z kolei Adam Driver znany jest m.in. z roli Kylo Rena w filmie „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” J.J. Abramsa, a także ze swej roli w wyprodukowanym przez HBO serialu „Dziewczyny”. W fimie „Milczenie” zagra także Liam Neeson, który za rolę Oskara Schindlera w filmie „Lista Schindlera” Stevena Spielberga otrzymał Oscara oraz nominowany był do Złotego Globu i BAFTA.

 

Film "Milczenie” będzie można będzie zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: ESPES, Witkowski i Armstrong. 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
mantra