Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Interbiuro zaprasza na głośne „Milczenie”

Kadr z filmu "Milczenie"
Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu "Milczenie". Jest to adaptacja słynnej powieści Shūsaku Endō wyreżyserowana przez Martina Scorsese.

Już 28 lutego br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Milczenie". Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

 

„Milczenie” to najnowszy film Martin Scorsese, twórcy m.in. „Wilka z Wall Street", „Chłopców z ferajny" czy „Infiltracji". Jest to adaptacja słynnej powieści Shūsaku Endō, a jednocześnie najbardziej osobisty film w karierze reżysera. Ukazuje on życie ludzi w czasach napięć i konfliktów religijnych. Akcja filmu rozgrywa się w XVII wieku. Do Japonii, w której toczy się walka z chrześcijaństwem przybywają dwaj młodzi jezuici, którzy poszukują swojego nauczyciela. Wszystko to, czego doświadczą wystawi na próbę nie tylko ich umiejętności przetrwania, ale także wszystko to w co wierzą.

 

 

W rolach głównych występują Andrew Garfield, Adam Driver oraz Liam Neeson. Andrew Garfield jest zdobywcą nagrody BAFTA. Aktor jest także nominowany do Złotego Globu za rolę w „The Social Network”. Jednym z filmów, w których ostatnio zgrał była „Przełęcz ocalonych” Mela Gibsona. Z kolei Adam Driver znany jest m.in. z roli Kylo Rena w filmie „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” J.J. Abramsa, a także ze swej roli w wyprodukowanym przez HBO serialu „Dziewczyny”. W fimie „Milczenie” zagra także Liam Neeson, który za rolę Oskara Schindlera w filmie „Lista Schindlera” Stevena Spielberga otrzymał Oscara oraz nominowany był do Złotego Globu i BAFTA.

 

Film "Milczenie” będzie można będzie zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: ESPES, Witkowski i Armstrong. 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
mantra