Giant

TMF rośnie w Metropolitanie

Biurowiec Metropolitan
Biurowiec Metropolitan
TMF Poland zdecydowała się pozostaje na dłużej w warszawskim budynku Metropolitan. Firma zwiększy także wynajmowaną powierzchnię biurową.

Firma TMF Poland nie tylko zdecydowała się przedłużyć umowę najmu, ale również zwiększyła wynajmowaną w biurowcu Mertopolitan powierzchnię biurową do ponad 1900 mkw. Najemcę w negocjacjach reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

TMF Poland jest częścią TMF Group międzynarodowej spółki, która zajmuje się administracyjną obsługą biznesu. Firma posiada ponad 120 biur w 86 krajach. W Polsce prowadzi ona dwa oddziały w Warszawie i Katowicach, w których zatrudnia ponad 200 specjalistów. Firma pomaga prowadzić klientom międzynarodowym biznes globalnie, dostarczając usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz korporacyjno-sekretarskie. 

 

– Nasza firma nieustannie się rozwija, coraz częściej usługi TMF wybierają duże firmy międzynarodowe. W maju ubiegłego roku ogłosiliśmy przejęcie spółek UCMS i Extor. W związku z tym liczba naszych pracowników wzrosła dwukrotnie. Od początku planowaliśmy połączenie biur oraz zintegrowanie firm. Aby to było możliwe, wynajęliśmy dodatkową powierzchnię w biurowcu Metropolitan – mówi Mikołaj Pluciński, Dyrektor Zarządzający TMF Poland Sp. z o.o.

 

Metropolitan to warszawski budynek biurowo-handlowy oferujący 38 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Obiekt powstał w 2003 r., a jego projektantem jest sir Norman Foster. Metropolitan, zlokalizowany w prestiżowym sąsiedztwie Placu Piłsudskiego, Parku Saskiego, Teatru Narodowego oraz rewitalizowanego Hotelu Europejskiego.

 


0.0
Tagi: Metropolitan
Napisz pierwszy komentarz