Forbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Interbiuro zaprasza na oscarowy film Farhadiego

Kadr z filmu "Klient"
Chcesz przedpremierowo obejrzeć film „Klient”? Na projekcję oscarowego dzieła Farhadiego zapraszają firmą Interbiuro, Gutek Film oraz e-biurowce.pl.

Już 18 kwietnia br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmuKlient". Jest to nowe dzieło Asghara Farhadiego, twórcy oscarowego „Rozstania”. Film „Klient” otrzymał Oscara dla Najlepszego Filmu Nieanglojęzycznego, a podczas festiwalu w Cannes został nagrodzony za najlepszy scenariusz i najlepszą rolę męską. 

 

„Klient” to thriller psychologiczny rozgrywający się we współczesnym Teheranie. Film przedstawia historię młodego małżeństwa, które musi nagle opuścić swoje dotychczasowe mieszkanie. Para wprowadza się do użyczonego im przez znajomego lokalu. Nie zdają sobie oni jednak sprawy z tego, kto był poprzednim najemcą tego miejsca. W pewnym momencie nowe mieszkanie staje się świadkiem strasznego wydarzenia – na kobietę napada nieznany sprawca. Jej mąż rozpoczyna prywatne śledztwo. Bez pomocy policji mężczyzna za wszelką cenę próbuje dotrzeć do agresora. Życie małżonków zmienia się w dramatyczny sposób. W swoim najnowszym filmie chcę zrozumieć, jak zewnętrzne okoliczności mogą doprowadzić do przemiany łagodnego człowieka w kogoś nieustępliwego, gwałtownego i brutalnego – powiedział o filmie sam reżyser.

 

 

Film „Klient” będzie można będzie zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy ESPES i Witkowski. Zainteresowane osoby mogą otrzymać zaproszenie na pokaz filmu pod nr tel. 608 39 36 59.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
mantra