Giant

Doradcy przenoszą siedzibę

Biurowiec Prosta Tower w Warszawie
Biurowiec Prosta Tower w Warszawie
Warszawski biurowiec Prosta Tower zyskał nowego najemcę. W obiekcie całe 7. piętro zajęła firma Walter Herz świadcząca usługi doradcze w sektorze nieruchomości komercyjnych.

W związku z intensywnym rozwojem firma Walter Herz przeprowadziła się do nowego biura. Nowa siedziba znajduje się w usytuowanym w centrum miasta (pomiędzy rondem Daszyńskiego a rondem ONZ) budynku Prosta Tower.

 

– Podjęliśmy decyzję o zmianie siedziby i zwiększeniu zajmowanej powierzchni biurowej ze względu na szczególnie szybki rozwój firmy w ciągu ostatniego roku, w którym zwiększyliśmy zatrudnienie i stworzyliśmy dwa nowe działy. Nasi klienci mogą teraz liczyć na jeszcze sprawniejszą obsługę, dzięki wdrożeniu efektywniejszego systemu organizacji pracy i obiegu informacji pomiędzy zespołami poszczególnych sekcji – podaje Bartłomiej Zagrodnik, prezes zarządu Walter Herz.

 

Budynek Prosta Tower jznajduje się w odległości ok. 500 m od Pałacu Kultury i Nauki oraz 200 m od stacji drugiej linii metra – Rondo Daszyńskiego. Lokalizacja stanowi jeden z atutów biurowca. Położony jest on bowiem bezpośrednio w sąsiedztwie głównych szlaków komunikacyjnych oraz infrastruktury biznesowej centrum miasta. Unikalny kształt 19-piętrowej wieży Prosta Tower dominuje nad niższą, 5-piętrową podstawą, biegnącą wzdłuż ulicy Prostej.


– Wybraliśmy właśnie te lokalizację, bo to dziś najbardziej rozwojowe miejsce na deweloperskiej mapie Warszawy. To tu, w rejonie ronda Daszyńskiego rośnie nowe centrum biznesowe miasta – komentuje Bartłomiej Zagrodnik.

 


0.0
Tagi: Prosta Tower
Napisz pierwszy komentarz