Assa Abloy

„Orzeł Rzeczpospolitej” dla firmy ALUPROF

Logo firmy ALUPROF
Logo firmy ALUPROF
Europejski lider produkcji systemów aluminiowych dla budownictwa, firma ALUPROF, po raz kolejny znalazł się w zestawieniu „Lista 500”.

Uroczysta gala XIX. edycji „Listy 500” odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich pod koniec kwietnia br. „Lista 500” stanowi zestawienie prezentujące najlepsze polskie przedsiębiorstwa. W tegorocznym rankingu po raz kolejny pojawiła się firma ALUPROF S.A. 

W najnowszej odsłonie „Listy 500” ALUPROF S.A. pojawił się w towarzystwie najlepszych rodzimych przedsiębiorstw. Kapituła konkursu doceniła wyniki i kondycję firmy, podkreślając stały i dynamiczny rozwój producenta systemów aluminiowych. Przyznanie wyróżnienia „Orzeł Rzeczpospolitej” w kategorii „Rozwój zatrudnienia” stanowiło dodatkowe potwierdzenie silnej pozycji rynkowej firmy ALUPROF S.A. – Konsekwentne działanie i ciągłe inwestycje nie tylko w kapitał produkcyjny, ale i ludzki, poszerzające się zaplecze naukowo-technologiczne – wszystko to owocuje coraz lepszą kondycją ALUPROF tak w rodzimym kraju, jak i na arenie międzynarodowej – powiedział Tomasz Grela, Prezes ALUPROF S.A., który podczas uroczystej Gali odebrał statuetkę w imieniu firmy. 

Statuetki „Orzeł Rzeczpospolitej” przyznawane są od 2001 r. na podstawie wskaźników, które opisują efektywność firmy, jej stabilność oraz zdolności do rozwoju. Kapituła konkursu wybiera przedsiębiorstwa spośród tych, które znalazły się w prestiżowym zestawieniu „Lista 500” –przygotowanym przez redakcję „Rzeczpospolitej”. Ranking zawiera przekrój najistotniejszych wskaźników finansowych, takich jak: nakłady inwestycyjne, zatrudnienie, wynagrodzenie, udział eksportu, przychody ze sprzedaży, pokazując przy tym pozycję firmy w minionym roku. 

 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz