Interbiuro - duży

Interbiuro zaprasza na film w miłym towarzystwie

Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na pokaz specjalny filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Już 8 czerwca br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00 odbędzie się pokaz specjalny filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" (Tytuł oryginalny: Perfetti sconosciuti) to dzieło Paolo Genovese. Film otrzymał nagrody David di Donatello (określane mianem włoskich Oscarów) w kategoriach najlepszy film 2016 oraz najlepszy scenariusz. Został on także nagrodzony na Tribeca FF i MFF w Bari. Film otrzymał także Srebrną Wstążkę – nagrodę Włoskiego Stowarzyszenia Krytyków Filmowych dla zespołu aktorskiego. W rolach głównych występują: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Kasia Smutniak.

 "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" to włoski komediodramat. Film ukazuje historię grupy przyjaciół, którzy podczas wspólnej kolacji postanowili zagrać w z pozoru niewinną zabawę. Obecni na spotkaniu zdecydowali się na to, by dzielić się między sobą treścią każdej rozmowy czy wiadomości, którą otrzymają podczas tego wieczoru. Jednak z każdym sms-em, e-mailem czy telefonem na światło dzienne zaczynają wypływać kolejne tajemnice. Co więcej, te ujawnione sekrety staną się powodem różnych konfliktów...

Film „dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” będzie można będzie zobaczyć w ramach pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy ESPES i Witkowski.

 


1.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra