Olivia Business Centre logoKontor logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Interbiuro zaprasza na film w miłym towarzystwie

Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na pokaz specjalny filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Już 8 czerwca br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00 odbędzie się pokaz specjalny filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" (Tytuł oryginalny: Perfetti sconosciuti) to dzieło Paolo Genovese. Film otrzymał nagrody David di Donatello (określane mianem włoskich Oscarów) w kategoriach najlepszy film 2016 oraz najlepszy scenariusz. Został on także nagrodzony na Tribeca FF i MFF w Bari. Film otrzymał także Srebrną Wstążkę – nagrodę Włoskiego Stowarzyszenia Krytyków Filmowych dla zespołu aktorskiego. W rolach głównych występują: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Kasia Smutniak.

 "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" to włoski komediodramat. Film ukazuje historię grupy przyjaciół, którzy podczas wspólnej kolacji postanowili zagrać w z pozoru niewinną zabawę. Obecni na spotkaniu zdecydowali się na to, by dzielić się między sobą treścią każdej rozmowy czy wiadomości, którą otrzymają podczas tego wieczoru. Jednak z każdym sms-em, e-mailem czy telefonem na światło dzienne zaczynają wypływać kolejne tajemnice. Co więcej, te ujawnione sekrety staną się powodem różnych konfliktów...

Film „dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” będzie można będzie zobaczyć w ramach pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy ESPES i Witkowski.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
mantra