Mobica rośnie w University Business Park I

Kompleks University Business Park w Łodzi
Kompleks University Business Park w Łodzi
Mobica powiększa swoje biuro w nowoczesnym łódzkim kompleksie biurowym University Business Park.

Mobica wynajęła dodatkowe 800 mkw. w kompleksie biurowym University Business Park w Łodzi. W rezultacie, ten światowy lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, będzie zajmować łącznie 2800 mkw. powierzchni biurowej w budynku A. Podczas negocjowania warunków umowy spółkę Mobica reprezentowali eksperci z JLL.

Nasz zespół architektów i inżynierów oprogramowania potrzebuje biur, które sprzyjałyby rozwojowi w dynamicznym i wymagającym sektorze IT. Rozwiązania technologiczne wykorzystane w University Business Park, jak również wysoki standard powierzchni i komfort pracy w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom, stąd decyzja o dalszym rozwoju struktur firmy Mobica w już sprawdzonej lokalizacji – komentuje Magda Majchrzak, Real Estate, Facilities and Procurement Manager w Mobica.

Kompleks University Business Park składa się z dwóch 7-piętrowych budynków. Łącznie oferują one ponad 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na terenie kompleksu pracownicy mają dostęp do wielu udogodnień, takich jak np. restauracja, kawiarnia, kiosk, bankomat czy myjnia. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest także podziemny parking oferujący 600 miejsc postojowych. Właścicielem budynku jest Grupa GTC.

Mobica to firma, która świadczy usługi doradcze z zakresu oprogramowania i cyklu życia produktu, od wstępnej definicji, koncepcji i projektu poprzez testowanie i wdrożenie. Oferta firmy skierowana jest m.in. do branży motoryzacyjnej, technologii mobilnych, technologii finansowych i telewizyjnych, sektora marynistycznego, lotniczego, astronautycznego i obronnego. Mobica jest także autorem rozwiązań z obszaru internetu rzeczy (Internet of Things). Poza Łodzią w Polsce biura firmy znajdują się jeszcze w Warszawie, Bydgoszczy, Szczecinie, Rzeszowie i Lublinie. W Łodzi Mobica zatrudnia 230 osób. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz