Kinnarps Polska Sp. z o.o.

ALUPROF powiększa ofertę

Rolety tekstylne ALUPROF
Rolety tekstylne ALUPROF
Firma ALUPROF S.A. wzbogaciła swoją ofertę o nowy system rolet materiałowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku firma ALUPROF S.A. wzbogaciła swoją ofertę o nowy system rolet materiałowych. Produkt cechuje prostota i elegancja, a jego aluminiowa konstrukcja i dopracowane detale wprowadzają w świat nowoczesnego designu. 

Jednak nie tylko design się liczy. Rolety tekstylne ALUPROF dzięki przemyślanym rozwiązaniom montażowy pozwalają na szybką i bezinwazyjna instalację. Firma oferuje swoim klientom trzy rodzaje materiałowych rolet: SPACE, FLAT i FREE. Te produkty to perfekcyjny mariaż estetyki i funkcjonalności. Zastosowane w nich materiały budują skuteczną barierę optyczną dla światła wpadającego do wnętrza pomieszczenia – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager ALUPROF S.A. Co ciekawe, istnieje także możliwość wykorzystania tkanin typu „dzień&noc”, które pozwalają na płynną regulację dostępu światła. 

Rolety materiałowe to najpopularniejsze rozwiązania osłonowe z powodzeniem stosowane w obiektach użyteczności publicznej i budownictwie mieszkalnym. Ich praktyczne zastosowanie sprawia, że coraz częściej wypierają tradycyjne zasłony. Stoją na straży umiarkowanego nasłonecznienia wnętrza, a przede wszystkim chronią przed niepożądanymi spojrzeniami innych.  

 


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
mantra