PGE Narodowy

Fotel w finale

Fotel ULTRA, wyprodukowany przez Fabrykę Mebli Biurowych MDD został finalistą ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2017.

Wyprodukowany przez Fabrykę Mebli Biurowych MDD fotel ULTRA został finalistą konkursu Dobry Wzór 2017 w kategorii praca. Projekt Krystiana Kowalskiego został dobrze oceniony przez wszystkich ekspertów. Pozytywne noty zyskał on w każdym z kryteriów (np. cechy wizualne i użytkowe, cechy ekonomiczne, innowacyjność i komfort użytkowania). 
Organizatorem konkursu Dobry Wzór jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Celem tego współzawodnictwa jest wyróżnienie najlepiej zaprojektowanych produktów i usług dostępnych na polskim rynku.
 
Kolekcja mebli miękkich ULTRA wyznacza nowy standard komfortu wśród wyposażenia konferencyjnego. Miękka poduszka oparcia zapewnia wysoki komfort dla siedzącego i przyciąga uwagę detalem. Krzesło posiada niebanalne kształty, wyeksponowane przez wycieniowane krawędzie i precyzyjne przeszycia, które podkreślają wyrafinowaną linię produktu.

Firma MDD była już wcześniej laureatem nagrody Dobry Wzór. W 2011 roku seria mebli ZIG-ZAG znalazła się w gronie finalistów konkursu. W 2016 roku jury doceniło lampę SNAKE, która znalazła się w kręgu laureatów. Tegoroczna wystawa wyróżnionych produktów odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 27.11-3.12.2017

 


0.0
Tagi: MDD
Napisz pierwszy komentarz