Giant

Łódź Design Festival

Na początku października odbył się Łódź Design Festival, którego hasłem było OD.NOWA.

W dniach 3-8 października odbyła się 11 edycja Łódź Design Festival. W trakcie tego wydarzenia eksperci poprzez wystawy, wykłady, panele dyskusyjne zastanawiali się nad współczesnym wzornictwem i nad projektowaniem na nowo i od nowa.

Sponsorem, wystawcą i prelegentem tego wydarzenia była Fabryka Mebli Biurowych MDD. Stworzonej przez tę firmę wystawie mebli biurowych towarzyszyło hasło przewodnie #backtonature, które idealnie nawiązuje do idei łódzkiego festiwalu. Firma MDD na powierzchni 20 mkw. zaprezentowała inspirowane naturą meble z kolekcji Bazalto

Jednak Łódź Design Festival to nie tylko wystawa. W sobotę 7 października zostały wręczone ekskluzywne nagrody must have. Wyróżniono m.in. firmę MDD za kolekcję MESH projektu Krystiana Kowalskiego. Nagrodzone meble produkcji MDD towarzyszyły wystawcom, zwiedzającym, prelegentom przez cały czas trwania imprezy. Zobaczyć było je można na scenie głównej, na której były prowadzone wykłady merytoryczne. W wykładach tych udział wzięli także eksperci z MDD. Poprowadzili oni prelekcję na temat aranżacji biura, która stanowi ważny element działania employer branding. 

Łódź Design Festival to obecnie najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie związane z projektowaniem o randze międzynarodowej. Prezentuje design w różnych jego odsłonach – od wzornictwa przemysłowego, poprzez art i craft design, projektowanie graficzne i architekturę, aż po modę.

 


0.0
Tagi: MDD
Napisz pierwszy komentarz