Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Nowa strefa wejściowa i nowy najemca

Wizualizacja nowej aranżacji strefy wejściowej budynku Equator II
Biurowiec Equator II zyskał kolejnego najemcę. Nie jest to jedyna nowina związana z tym obiektem. Jego inwestor zaplanował też nową aranżację strefy wejściowej budynku.

Nowym najemcą biurowca Equator II została kawiarnia Daftcafe. Będzie to czwarty punkt tej sieci w Warszawie. Jego otwarcie planowane jest na 1 października br. Możliwość skorzystania z oferty kawiarni będzie stanowić wartością dodaną dla najemców i gości biurowca. 

Inwestor biurowca Equator II zaplanował nową aranżację strefy wejściowej budynku. Realizowane prace obejmują przestrzeń zlokalizowaną na parterze budynku o łącznej powierzchni ok. 220 mkw. w tym recepcję, kantynę i hol. Autorem projektu odnowionej przestrzeni wspólnej biurowca jest firma JMP Service. W projekcie zostało zastosowane lakierowane szkło, które intensyfikuje wielkość holu Equatora II, ale też czyni przestrzeń bardziej delikatną. Wielkość holu dodatkowo podkreślają zawieszone nad recepcją podłużne, pionowe, wiszące lampy. W projekcie dominują stonowane kolory (szarości, czernie i biele), ale całość kompozycji ożywiona jest ścianą żywej roślinności oraz kwiatami w wysokich donicach. Zakończenie prac zaplanowane jest na wrzesień tego roku. 

Cieszę się, że już niedługo będziemy mogli zaprezentować Equatora II w nowej odsłonie. Decyzja o odnowieniu wspólnej przestrzeni biurowca została podyktowana chęcią zapewnienia naszym najemcom jeszcze większego komfortu korzystania z budynku - mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Karimpol Polska. – Zależało nam by stworzyć w biurowcu przestrzeń elegancką, a jednocześnie otwartą i nowoczesną, której design wychodzi o krok dalej w przyszłość. 

Biurowiec Equator II został oddany do użytku w 2011 r. Ten 14-kondygnacyjny budynek oferuje 21 300 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 4-kondygnacyjny parking podziemny (dodatkowe miejsca postojowe znajdują się na zewnątrz obiektu). Equator II posiada certyfikat BREEAM IN USE na poziomie Very Good. Został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski. Do grona kluczowych najemców biurowca należą m.in.: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, AON, Medicover oraz REGUS. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz