bcb wrzesień 2020

Tryton Business House niemal pełen

Tryton Business House
Tryton Business House
W biurowcu Tryton Business House w Gdańsku zostało skomercjalizowane ponad 90 proc. powierzchni.

Trzech najemców biurowca Tryton Business House zdecydowało się przedłużyć dotychczasowe umowy, a także powiększyć swoje biura. Obecnie firma IT CIKLUM zajmuje całe 8 piętro w 11- kondygnacyjnej wieży. Dodatkowa powierzchnię na kolejne lata wynajęła także firma PGS Software. Jej siedziba mieści się na całym 2 oraz 3 piętrze w niższym budynku kompleksu biurowego. Swoje biuro powiększyła również firma doradcza, która obecnie zajmuje całe piętro w niższym budynku biurowym. 

Byliśmy jednym z pierwszych najemców biurowca Tryton Business House. Postawiliśmy na jakość i lokalizację z uwagi na częste wizyty zagranicznych klientów. Po roku zdecydowaliśmy się na powiększenie naszej powierzchni. Atuty tego miejsca są ogromne, co zostało docenione przez naszych gości i pracowników. Stąd decyzja o zajęciu całego kolejnego piętra – mówi Wojciech Gurgul, CEO PGS Software. 

Bardzo się cieszę, że mogliśmy pozyskać kolejną powierzchnię pod tym samym adresem. Kompleks biurowy Tryton spełnia wszelkie nasze oczekiwania. Nasi pracownicy chwalą sobie bliskość do ścisłego centrum oraz doskonały dostęp do światła dziennego, dzięki nowoczesnej elewacji – mówi Yana Shaydyuk, członek zarządu firmy CIKLUM.

Do grona wynajmujących dołączył również nowy najemca, którym jest towarzystwo ubezpieczeń Pramerica Życie. Firma przeniesie swoją dotychczasowe biuro z Gdyni. 

Biurowiec Tryton Business House został oddany do użytku w I półroczu 2016 r. Obiekt oferuje ok. 23 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynek wyróżnia się lokalizacją. Tryton Business House znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich, czyli blisko ścisłego centrum miasta i terenów Młodego Miasta. Obiekt może się pochwalić zielonym certyfikatem BREEAM. Deweloperem Tryton Business House jest Echo Investment S.A., a zarządcą jest Echo Polska Properties.

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz