INTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoTorus logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Galileo z nową kantyną

Budynek biurowy Galileo w Krakowie
Budynek biurowy Galileo w Krakowie
Już wkrótce krakowski budynek biurowy Galileo wzbogaci się o nową kantynę.

W obiekcie Galileo 175 mkw. powierzchni wynajęła firma Meating Point Restaurants, która zastąpi dotychczasową kantynę w tym budynku biurowym. Jej otwarcie zaplanowane jest na wiosnę 2018 r. W transakcji właściciela budynku, GTC SA, reprezentowała firma Savills.

Kantyna to jedno z podstawowych i najważniejszych udogodnień w nowoczesnych obiektach biurowych. Najemców Galileo z pewnością ucieszy fakt, że będą mogli korzystać z oferty gastronomicznej w budynku. W najbliższym czasie skończą się również prace modernizacyjne, które poprawią komfort korzystania z budynku i podniosą jego atrakcyjność – mówi Alicja Sroka, Office Leasing Manager w GTC. 

Obiekt Galileo stanowi część kompleksu biurowego Korona w Krakowie (w jego skład dodatkowo wchodzą budynki Newton, Edison i Pascal). Powierzchnia całkowita kompleksu wynosi 36 800 mkw., z czego na Galileo przypada 10 400 mkw. Galileo to 10-kondygnacyjny budynek zlokalizowany jest przy ul. Armii Krajowej 18. Firma Savills jest agentem wyłącznym odpowiedzialnym za wynajem wszystkich budynków w ramach kompleksu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra