Interbiuro - duży

Galileo z nową kantyną

Budynek biurowy Galileo w Krakowie
Budynek biurowy Galileo w Krakowie
Już wkrótce krakowski budynek biurowy Galileo wzbogaci się o nową kantynę.

W obiekcie Galileo 175 mkw. powierzchni wynajęła firma Meating Point Restaurants, która zastąpi dotychczasową kantynę w tym budynku biurowym. Jej otwarcie zaplanowane jest na wiosnę 2018 r. W transakcji właściciela budynku, GTC SA, reprezentowała firma Savills.

Kantyna to jedno z podstawowych i najważniejszych udogodnień w nowoczesnych obiektach biurowych. Najemców Galileo z pewnością ucieszy fakt, że będą mogli korzystać z oferty gastronomicznej w budynku. W najbliższym czasie skończą się również prace modernizacyjne, które poprawią komfort korzystania z budynku i podniosą jego atrakcyjność – mówi Alicja Sroka, Office Leasing Manager w GTC. 

Obiekt Galileo stanowi część kompleksu biurowego Korona w Krakowie (w jego skład dodatkowo wchodzą budynki Newton, Edison i Pascal). Powierzchnia całkowita kompleksu wynosi 36 800 mkw., z czego na Galileo przypada 10 400 mkw. Galileo to 10-kondygnacyjny budynek zlokalizowany jest przy ul. Armii Krajowej 18. Firma Savills jest agentem wyłącznym odpowiedzialnym za wynajem wszystkich budynków w ramach kompleksu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz