Assa Abloy

Echo Investment i EPP przenoszą się do Q22

Echo Investment i EPP w biurowcu Q22
Do biurowca Q22 przeniosło się warszawskie biuro Echo Investment i EPP. W tym 155-metrowym budynku zajmą one 35. piętro.

W budynku Q22 będzie znajdować się warszawskie biuro największego polskiego dewelopera – Echo Investment oraz EPP – notowanej na dwóch giełdach spółki inwestycyjnej i zarządcy nieruchomości komercyjnych w Polsce. 

Nasze nowe, warszawskie biuro to efekt dynamicznego rozwoju Echo Investment. Obecnie w budowie i przygotowaniu mamy ponad 60 projektów o łącznej powierzchni 800 000 mkw., z czego tylko w samej Warszawie blisko 400 000 mkw. W biurowcu Q22 czujemy się jak w domu, w końcu to przecież nasza spółka zrealizowała, wynajęła i z sukcesem sprzedała ten projekt. Z kolei w Kielcach prowadzimy intensywne prace związane z powiększeniem przestrzeni biurowej i modernizacją wnętrz głównej siedziby spółki – mówi Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

Nowa warszawska siedziba w Q22 umożliwi nam ciągły dynamiczny rozwój EPP – dodaje Hadley Dean, prezes EPP. – Od września 2016, czyli od debiutu na giełdach JSE i LuxSE, kupiliśmy osiem funkcjonujących nieruchomości i tym samym zwiększyliśmy nasze portfolio do 24 doskonale funkcjonujących projektów komercyjnych – to naturalne, że zwiększamy też zespół, który potrzebuje dobrze zaplanowanej i efektywnej powierzchni spełniającej najwyższe standardy wykończenia. Za aranżację wnętrz odpowiedzialna była pracownia Medusa, której udało się stworzyć nowoczesną, a jednocześnie przyjazną przestrzeń inspirującą do kreatywnej pracy. Nie zapomniano także o strefie chill-outowej i dużej, wspólnej kuchni zachęcającej do wymiany poglądów i nawiązywania przyjaźni. Ważnym elementem wystroju są meble zaprojektowane przez znanych polskich projektantów: Oskara Ziętę, Romana Modzelewskiego i Tomka Rygalika.

Biurowiec Q22 został wybudowany przez Echo Investment i oddany do użytku rok temu. Obiekt jest własnością funduszu Invesco Real Estate, natomiast zarządcą budynku jest EPP. Q22 zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Biurowiec oferuje 53 000 mkw. powierzchni biurowej. Jego nowoczesna bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates. Q22 to zdobywca prestiżowej nagrody Prime Property Prize 2016 w kategoriach Architektura i Inwestycja Roku oraz tytułu Best Office Project przyznanego w konkursie EuropaProperty Awards.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz