Aluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoTétris Poland logoKontor logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wiśniowy Business Park rozkwita

Wiśniowy Business Park - realizacja INTERBIURO (fot. Szymon Polański)
Bez wątpienia odnowione hole wpływają na wizerunek biurowca. Na szczęście ich właściciele mają tego świadomość. Niedawno na zmianę zdecydował się także właściciel kompleksu Wiśniowy Business Park.

Prace związane z modernizacją holi głównych w budynkach D, E i F w kompleksie Wiśniowy Business Park prowadziła firma Interbiuro. Głównym założeniem projektowym było stworzenie warunków do nieformalnych spotkań w częściach wspólnych. Zostały one zrealizowane poprzez zmianę układu funkcjonalnego, jak i dzięki dostawie mebli oraz coffee pointów. 

Największym wyzwaniem wśród prac budowlanych była wymiana dotychczasowej posadzki oraz malowanie ścian atrium. Do tej pory na podłogach znajdowała się posadzka kamienna, drewniana i wykładzinowa, która po modernizacji została zastąpiona płytkami gresowymi w rozmiarze 120x60. Malowanie ścian atrium również nie było łatwe, ponieważ na wysokościach sięgają one nawet 27 metrów.

Do każdego z budynków Interbiuro dostarczyło lady recepcyjne. Zamontowane przez tę firmę lady wykonane są z malowanej na czarno stali, mają kamienne blaty i podświetlane szkło. Całości dopełniają duże donice z Corianu z panelami fornirowanymi oraz oświetlenie w kształcie okręgów.

Na uwagę zasługuje fakt, że cały zakres prac wykonywany był na wszystkich holach w jednym czasie przy zachowaniu normalnej pracy biur. Działanie to wymagało zatem wzmożonej atencji na zachowanie porządku tak, by najemcy odczuwali modernizację w jak najmniejszym stopniu.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
mantra