Coraz większe grono najemców Centrum Marszałkowska

Obiekt Centrum Marszałkowska pozyskał nowego najemcę. W budynku jest już wynajęte ponad 40 proc. powierzchni biurowej.

Do grona najemców warszawskiego Centrum Marszałkowska dołączyła grupą kapitałową zarządzającą wierzytelnościami. Firma wynajęła 5270 mkw. powierzchni biurowej, zajmując aż 4 piętra budynku. Długoterminowa umowa została podpisana na 10 lat.

Pozyskanie renomowanej firmy z segmentu obrotu wierzytelnościami potwierdza jakość naszego projektu. Zainteresowanie najemców biurowych naszym obiektem jest dowodem na najlepszą lokalizację Centrum Marszałkowska. Powodzenie części handlowo-usługowej budynku, będącej częścią Ściany Wschodniej od początku było do przewidzenia. Teraz powtarzamy sukces dla komponentu biurowego obiektu, gdzie popyt już zaczyna przewyższać dostępną powierzchnię. To pozwala zakładać, że Centrum Marszałkowska będzie w całości wynajęte w dniu otwarcia planowanego na II kw. 2018 r. – mówi Michał Skotnicki, Prezes Zarządu BBI Development S.A. 

Centrum Marszałkowska to projekt realizowany przez BBI Development S.A we współpracy z WSS Społem Śródmieście. Budynek znajduje się na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Obiekt zaoferuje łącznie 16 500 mkw. powierzchni, z czego 3 400 mkw. będzie przeznaczonych na handel i usługi. Projekt inwestycji uzupełniają 2-poziomowy parking podziemny oraz parking dla rowerów z szatnią i prysznicami. Integralną częścią kompleksu będzie 9 zielonych tarasów o łącznej powierzchni ponad 1000 mkw. Do Centrum Marszałkowska wróci także kultowy sklep Sezam prowadzony przez WSS Społem Śródmieście. Wykonawcą Centrum Marszałkowska jest Korporacja Budowlana Doraco. Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za proces najmu jest CBRE

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz