Assa Abloy

Wybrali Enter

Biurowiec Enter
Nowym najemcą biurowca Enter w Gdyni została spółka Allianz Polska.

Allianz Polska S.A. będzie mieć biuro w biurowcu Enter w Gdyni. To właśnie w tym obiekcie firma wynajęła ponad 200 mkw. powierzchni usługowo- biurowej. Najemcy w procesie wyboru nowego biura doradzała firma doradcza Litwiniuk Property sp. z o.o.

Jako grupa wprowadzamy zupełnie nowy standard naszych placówek. Dbamy o każdy ich szczegół, zapewniając naszym pracownikom i partnerom miejsca nowoczesne, wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, komfortowe i przyjazne w użytkowaniu. Placówka Allianz w Enter Office będzie jedną z pierwszych w Polsce zaprojektowaną w nowym standardzie – powiedział Wojciech Mika, ekspert ds. zarządzania nieruchomościami Allianz Polska S.A.

Allianz Polska to jedna z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym. Oferta firmy obejmuje ubezpieczenia majątkowe, na życie i zdrowotne, fundusz emerytalny, fundusze inwestycyjne oraz pracownicze programy emerytalne. Z jej usług korzysta obecnie 1 300 000 osób indywidualnych oraz firm. 

Biurowiec Enter znajduje się przy ulicy Śląskiej, w sąsiedztwie wielu firm i instytucji (takich jak np. Asseco, Thomson Reuters, Prokom, Bank Pekao SA, Chipolbrok oraz Urząd Miasta). Ten nowoczesny kompleks oferuje niespełna 5000 mkw. powierzchni biurowej dostosowanej do potrzeb najemców. Na ostatniej kondygnacji budynku znajdują się dostępne dla najemców tarasy. Z okien biurowca pracownicy mogą podziwiać śródmieście Gdyni, z portem i morzem w tle. Do dyspozycji najemców przeznaczone są także miejsca parkingowe zlokalizowane zarówno w hali garażowej, jak i na zewnętrznym parkingu. Przewidziano także miejsca postojowe dla rowerów. 

 


0.0
Tagi: Enter
Napisz pierwszy komentarz