Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

ERBUD S.A. po raz drugi

Spółka ERBUD była również wykonawcą biurowca Porto Office B
Spółka ERBUD była również wykonawcą biurowca Porto Office B
Generalnym wykonawcą krakowskiego biurowca Porto Office A będzie spółka ERBUD.

Spółka ERBUD podpisała umowę z Porto Office Sp. z o.o. na generalne wykonawstwo budynku biurowo-usługowego Porto Office A z parkingiem podziemnym. Umowa ta obejmuje generalne wykonawstwo, w tym wykonanie m.in. instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, a także infrastruktury technicznej: wjazdu drogowego, przebudowę chodnika, drogi rowerowej, kanalizacji ulicznej i sygnalizacji świetlnej. Wartość kontraktu wynosi 32,3 mln złotych. Prace budowlane powinny zakończyć się do 31 grudnia 2018 r. Jest to drugi kontrakt spółki ERBUD S.A. z deweloperem Porto Office. Wiosną br. ERBUD zakończył realizację pierwszego obiektu kompleksu Porto Office – inwestycję o nazwie Porto Office B

Kompleks biurowy Porto Office docelowo będzie składał się z dwóch budynków. Pierwszy oferuje niemal 5600 mkw. powierzchni. W drugim etapie powstanie Porto Office A o powierzchni ponad 7100 mkw. Będzie to budynek, który zaprojektowany jest na planie prostokąta z wewnętrznym zielonym patio. 

Grupa kapitałowa ERBUD to jedna z największych polskich grup budowlanych. Firma istnieje od 1995 r. i świadczy usługi w Polsce i za granicą. ERBUD specjalizuje się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjno-drogowym, przemysłowym i energetycznym. Do najbardziej prestiżowych inwestycji zrealizowanych w ostatnim czasie przez spółki z Grupy ERBUD należą np.: Hala Koszyki, budynki biurowe Eurocentrum Office Complex oraz Royal Wilanów w Warszawie.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz