Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoPodium Investment logoArchicom logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

mBank i C.Hartwig Gdynia wybrały Enter

Enter w Gdyni
Enter w Gdyni
Biurowiec ENTER realizowany przez dewelopera Ekolan w Gdyni pozyskał kolejnych najemców. Na swoje siedziby wybrały go spółki mBank oraz C.Hartwig Gdynia SA.

Nowi najemcy z końcem III kwartału br. zajmą w Enterze 40 proc. powierzchni. W procesie zawierania transakcji mBank był reprezentowany przez CBRE, zaś C.Hartwig Gdynia SA skorzystał z usług firmy Emmerson Realty SA.

 

Już we wrześniu klienci mBanku będą mogli korzystać z zupełnie nowej koncepcji zintegrowanej obsługi klientów. Architektura biura, jego funkcjonalność oraz wdrożona polityka korzystania z placówki bazuje na najlepszych światowych trendach związanych z obsługą klienta. Z punktu widzenia CBRE będzie to prawdziwy przełom w realizacjach biurowych w Trójmieście, które łączy bardzo przemyślany wizerunek, ale również najnowsze strategie środowiska pracy – komentuje Mariusz Wiśniewski, Senior Associate Director, Dział Powierzchni Biurowych CBRE.  

 

C.Hartwig Gdynia to polski operator w branży TSL, działający na rynku międzynarodowym. Zmiana siedziby związana jest z rozwojem spółki oraz potrzebą optymalizacji powierzchni biurowej. Zarówno lokalizacja w centrum miasta, jak i nowoczesny standard budynku pozwoli firmie na zwiększenie komfortu pracowników oraz standardu obsługi klientów.  

 

Świetna lokalizacja, nowoczesna architektura i funkcjonalne rozwiązania  budynku ENTER w pełni zaspokoją potrzeby reprezentowanego przez nas Najemcy, związane z poprawą funkcjonalności i komfortu pracy w najmowanej powierzchni. Przenoszenie działalności przez najemców do nowoczesnej powierzchni biurowej jest naturalnym trendem w dobie zwiększonej podaży i konkurencji na rynku nieruchomości biurowych. Możliwość optymalizacji kosztów najmowanej powierzchni, poprawa komfortu pracy i wizerunku firmy są wystarczającymi argumentami aby mocno zastanowić się nad zmianą lokalizacji – uważa Adam Nowacki CCIM, Dyrektor Sprzedaży w Dziale Nieruchomości Komercyjnych Emmerson Realty SA.

 

ENTER jest nowym biurowcem klasy A, powstającym przy ul. Śląskiej 47 w Gdyni. Zakończenie budowy planowane jest jeszcze w czerwcu 2015 r. Na 6 kondygnacjach mieści się 4500 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Część ostatniego poziomu przeznaczono na tarasy. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w hali garażowej oraz na zewnętrznym parkingu. W biurowcu przewidziano również stanowiska dla rowerów.


0.0
Tagi: Ekolan Enter
Napisz pierwszy komentarz
mantra