Top Woman in Real Estate

mBank i C.Hartwig Gdynia wybrały Enter

Enter w Gdyni
Enter w Gdyni
Biurowiec ENTER realizowany przez dewelopera Ekolan w Gdyni pozyskał kolejnych najemców. Na swoje siedziby wybrały go spółki mBank oraz C.Hartwig Gdynia SA.

Nowi najemcy z końcem III kwartału br. zajmą w Enterze 40 proc. powierzchni. W procesie zawierania transakcji mBank był reprezentowany przez CBRE, zaś C.Hartwig Gdynia SA skorzystał z usług firmy Emmerson Realty SA.

 

Już we wrześniu klienci mBanku będą mogli korzystać z zupełnie nowej koncepcji zintegrowanej obsługi klientów. Architektura biura, jego funkcjonalność oraz wdrożona polityka korzystania z placówki bazuje na najlepszych światowych trendach związanych z obsługą klienta. Z punktu widzenia CBRE będzie to prawdziwy przełom w realizacjach biurowych w Trójmieście, które łączy bardzo przemyślany wizerunek, ale również najnowsze strategie środowiska pracy – komentuje Mariusz Wiśniewski, Senior Associate Director, Dział Powierzchni Biurowych CBRE.  

 

C.Hartwig Gdynia to polski operator w branży TSL, działający na rynku międzynarodowym. Zmiana siedziby związana jest z rozwojem spółki oraz potrzebą optymalizacji powierzchni biurowej. Zarówno lokalizacja w centrum miasta, jak i nowoczesny standard budynku pozwoli firmie na zwiększenie komfortu pracowników oraz standardu obsługi klientów.  

 

Świetna lokalizacja, nowoczesna architektura i funkcjonalne rozwiązania  budynku ENTER w pełni zaspokoją potrzeby reprezentowanego przez nas Najemcy, związane z poprawą funkcjonalności i komfortu pracy w najmowanej powierzchni. Przenoszenie działalności przez najemców do nowoczesnej powierzchni biurowej jest naturalnym trendem w dobie zwiększonej podaży i konkurencji na rynku nieruchomości biurowych. Możliwość optymalizacji kosztów najmowanej powierzchni, poprawa komfortu pracy i wizerunku firmy są wystarczającymi argumentami aby mocno zastanowić się nad zmianą lokalizacji – uważa Adam Nowacki CCIM, Dyrektor Sprzedaży w Dziale Nieruchomości Komercyjnych Emmerson Realty SA.

 

ENTER jest nowym biurowcem klasy A, powstającym przy ul. Śląskiej 47 w Gdyni. Zakończenie budowy planowane jest jeszcze w czerwcu 2015 r. Na 6 kondygnacjach mieści się 4500 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Część ostatniego poziomu przeznaczono na tarasy. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w hali garażowej oraz na zewnętrznym parkingu. W biurowcu przewidziano również stanowiska dla rowerów.


0.0
Tagi: Ekolan Enter
Napisz pierwszy komentarz