Giant

Allcon skompletował najemców

Biurowiec Łużycka Plus
Biurowiec Łużycka Plus
Nowym najemcą gdyńskiego biurowca Łużycka Plus została firma Synexus. Dzięki tej transakcji proces komercjalizacji budynku został sfinalizowany.

Allcon Investment wynajął ostatnią wolną powierzchnię w biurowcu Łużycka Plus w Gdyni przy ul. Łużyckiej 3C. Na początku września wprowadzi się tu firma Synexus, która wynajęła na parterze budynku lokal o powierzchni 968 mkw. Synexus specjalizuje się w usługach z zakresu badań klinicznych. W Polsce działa obecnie 6 oddziałów firmy.

Rozpoczęcie współpracy z Synexusem oznacza, że biurowiec Łużycka Plus jest w 100 proc. skomercjalizowany. Warto podkreślić, że profil najemców naszego budynku jest zróżnicowany. Prowadzą w nim działalność zarówno firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu o profilu technologicznym czy finansowym, działa tu również przedszkole, punkt gastronomiczny, a w ramach ostatniej podpisanej umowy otwarta zostanie placówka medyczna – mówi Halina Gniadecka z Allcon Investment.

Biurowiec Łużycka Plus został ukończony w 2014 r. Obiekt oferuje przeszło 10 000 mkw. powierzchni użytkowej i ok. 6000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek Łużycka Plus powstał według założeń zrównoważonego budownictwa zgodnie z certyfikacją ekologiczną BREEAM. Jest to także pierwszy w Polsce biurowiec z certyfikatem „Obiekt bez barier”. Wśród najemców prowadzących działalność w tym biurowcu znajdują się m.in. DNV GL, Young Digital Planet, Wartsila Baltic Design Centre i Nordea Bank AB .

Zamknięta komercjalizacja budynku Łużycka Plus oznacza, że Allcon Investment zgromadził komplet najemców we wszystkich obiektach biurowych znajdujących się w portfelu spółki. Najemcom do końca sierpnia zostaną jeszcze przekazane ostatnie wolne lokale w kompleksie Łużycka Office Park

 


3.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
. :
Z wprowadzeniem się nieprawda mamy połowę października a synexusa jak nie było tak nie ma! W grudniu może będą już gotowi aby przyjąć pacjentów.
13 października 2017 17:29
... :
Z wprowadzeniem się nieprawda mamy połowę października a synexusa jak nie było tak nie ma! W grudniu może będą już gotowi aby przyjąć pacjentów.
13 października 2017 17:28